Wpis z mikrobloga

Mireczki z #gdansk #trojmiasto
Macie tam jakąś uczciwą korporację taksówkarską? Taką nie jeżdżąca na około? #pdk
I czy ktoś się orientuje, ile wynosi uczciwą stawka z centrum na lotnisko w nocy, pi razy drzwi?
  • 11
  • Odpowiedz
@bmbm: Uber, jest tylu kierowców, że rzadko mnożniki wskakują. Na telefon to np. Speed Drivers, nigdy nie miałem z nimi problemu. Nocą to chyba z 50 zł, ale niech ktoś jeszcze się wypowie, bo sam nigdy na tej trasie taxi nie brałem.
  • Odpowiedz
@bmbm: myTaxi polecam, maja stala stawke chyba 45pln z/do lotnisko centrum i okolice. Sporo zawsze kuponow (ostatecznie z polecenia) wiec wychodzi jeszcze taniej. Skorzystalem wiele razy i zawsze zadowlony.
  • Odpowiedz
@alhakeem: z uberem w gdańsku ostatnio coraz więcej problemów, jeden z kierowców mi się zatrzymał w trakcie trasy załatwić prywatną sprawę, po czym jechał naokoło xD 27 zamiast 17 zł wyszło, trzeba było reklamacje robić. ale wciąż, mimo że usługa taka se, to lepsze to od taksówek.
  • Odpowiedz
@qwarqq: Ciekawa sytuacja, ja większych przebojów u siebie w Gdyni czy Sopocie nie miałem. Zauważyłeś problem z ustalaniem swojej lokalizacji przy zamawianiu? Niektórych ulic nie widzi, albo jest przesuniecie nawet ze 100m (np na drugą stronę dwupasmowej jezdni).
  • Odpowiedz
@bmbm: Komfort Taxi, AS Taxi (chyba najtaniej z korporacji, ale samochody czasami "słabe"), myTaxi (z kuponami czasami taniej niż Uber), Neptun Taxi (najdrożej - 2,40 za km -20% albo -10% przy zamawianiu na telefon, ale najwięcej samochodów i najszybciej przyjeżdżają)

Z Ubera już dawno nie korzystałem bo kierowców mało, długo trzeba czekać (w nocy jeszcze nigdy nie udało mi się chyba zamówić), zdarza im się odwoływać kursy, a jak się ma
  • Odpowiedz
@bmbm Jak zamawiasz np z mytaxi to masz na lotnisko ryczałt, z centrum Gdańska 30 zł w dzień i chyba 45 w nocy. Masz to od razu przy zamawianiu w aplikacji pokazane.
  • Odpowiedz
@bmbm mój tato z Wrzeszcza ok. 4-5 jeździ czymś co kiedyś nazywało się express taxi, a teraz white taxi gdansk.whitetaxi.pl
Koło 30 zł płaci, nigdy nieprzyjemności nie miał
  • Odpowiedz