Wpis z mikrobloga

Za oknem jest piękna pogoda. Właśnie rodzinka wpadła na pomysł aby zrobić grill. Pomysł upadł gdy się zorientowaliśmy, że nie będziemy mieli co na nim upiec. Normalnie pojechałbym do sklepu i zrobił zakupy, ale przecież "nasz właściciel" zakazał to robić w niedzielę. Serdecznie mu dziękuję, całe życie widzę tylko jak uprzykrza życie.

No nic, chociaż udam, że grilluję kiełbaskę.

#zakazhandlu #polska #bekazpisu #bekazpodludzi #krajdreczacyobywateli
GienekMiecio - Za oknem jest piękna pogoda. Właśnie rodzinka wpadła na pomysł aby zro...

źródło: comment_NrWkcOGuxYStG6cLgeOHGhJO35BIsYFk.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Rzuku: A rób jak chcesz. Durny zakaz jest, można co najwyżej narzekać, bo i tak gówno się zmieni. Różnica jest taka, że ja kiełbasę na grilla mam w lodówce i nie muszę co tydzień pisać tych samych słów na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Po prostu ją wyjmuję i jem.
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: Nie zesraj się przypadkiem z tego bycia niewolnikiem "właściciela", bo nikt nikomu nie zakazał prowadzenia własnego handlu w niedzielę, tylko harowania na rzecz innych.

Jak ci tak bardzo pasuje wolność osobista, to otwórz sobie mięsny działający w niedzielę i zbijesz kupę kasy, leniu.
  • Odpowiedz
mnie zastanawia jak wy funkcjonujecie w jakieś weekendy majowe czy inne święta


@niochland: mnie zastanawia, kim trzeba być i co trzeba mieć w głowie, żeby przychodzić na Mirko i wyć "uuuu, kiełbaski nie mogłem kupić, PIS taki zły motzno". O ile te wycia są prawdziwe, to bardzo, bardzo żal mi takich osób. I nie dlatego, że nie mogli zrobić zakupów (ja jakoś k*wa funkcjonuję, a żyjemy w tym samym świecie), tylko
  • Odpowiedz
@Rzuku: panie to jest myślenie z przed 89 r. Ludzie na zapas kupowali bo nie było. Elon wysłał w kosmos manekina i samochód, ale co z tego skoro ich serca pompują te sama krew, sa potomkami człowieka który na własnym podwórku dał sie #!$%@? komuchom i teraz dzieci i wnukowie tych ludzi nadal chcą być dymani jak za komuny
  • Odpowiedz
@niochland: No dokładnie. Dzisiejsze szaszłyki i karkówka były pycha.
@schizma: @GienekMiecio: Trochę pomyślunku ludzie. A jak rodzinka wpada na grilla, to chyba też mają mózgi (zgaduje) i mogli przygotować coś wcześniej. Ja oczywiście wcześniej sobie przygotowałem, ale napoje kupiłem w czynnej żabce, zapewne w okolicy też będziecie taką mieli, a jak nie to stokrotka, czy inna mała sieciówka. Kiełbę byście dostali. Ale jak pisałem wyżej, tu chodzi o pomyślenie.
  • Odpowiedz
@GienekMiecio:

Właśnie rodzinka wpadła na pomysł aby zrobić grill.


Gdzie wy mieszkacie, na jakim #!$%@?? Zarówno w zeszłym tygodniu jak i dziś (patrząc na godzinę to wczoraj) zrobiłem zakupy na ognisko w sklepie. W zeszłym tygodniu otwarte były trzy w mojej okolicy, dziś dwa.
  • Odpowiedz