Wpis z mikrobloga

  • 702
Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu?

Żeby wyjść na spacer z rodzinką? Pójść do kościoła? Czy zakazać dorobku studentom, i #!$%@?ć ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie zapomnieli zrobić zakupów/nie mieli czasu w sobotę bo PRACOWALI?

Szedłem 20 minut do sklepu, drugie tyle czekałem w kolejce bo sklep prowadzi właścicielka i każdy każdego zna i jeszcze trochę pogadali, straciłem godzinę na zakupieniu napoi gazowanych. Mam ochotę komuś zrobić krzywdę, jestem #!$%@? bo w całym sklepie #!$%@?ło alkoholem, wszyscy tam tylko po to stali chyba (pic rel)

W Biedronce zrobiłbym zakupy w 5 minut max.

Super partia bulwo

#zakazhandlu #zalesie #truestory
Reezu - Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu? 

Żeby wy...

źródło: comment_nDgxLvHxdJJ9m2EB0DEfIq81kb6fWQpw.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@Reezu: przecie te krzykacze z biedronków co im się robić nie chce i tak za chwile idą do roboty #!$%@?ć więc fajna wolna niedziela xD Tak to na zmianę mieli wolne + mogli robić sobie zakupy, a teraz #!$%@? zrobią + na nocki #!$%@?ć xD

BARDZO IM TAK #!$%@? DOBRZE krzykacze #!$%@?
  • Odpowiedz
@Reezu: ktoś posmarował, to wg mnie jest jedyny racjonalny powód. A kto? Obstawiałbym koncerny paliwowe, bo one chyba najwięcej na tym skorzystają.
  • Odpowiedz
@Reezu: Myślałem że nie ma nic piękniejszego niż połączenie papieros-kawa-kupa z rana. Dziś już wiem, że jeśli dodasz do tego dźwięk pękającej dupy połowy narodu to jest nawet lepiej.
Czuję się jak ten diabełek z atomówek.
  • Odpowiedz