Wpis z mikrobloga

  • 702
Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu?

Żeby wyjść na spacer z rodzinką? Pójść do kościoła? Czy zakazać dorobku studentom, i #!$%@?ć ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie zapomnieli zrobić zakupów/nie mieli czasu w sobotę bo PRACOWALI?

Szedłem 20 minut do sklepu, drugie tyle czekałem w kolejce bo sklep prowadzi właścicielka i każdy każdego zna i jeszcze trochę pogadali, straciłem godzinę na zakupieniu napoi gazowanych. Mam ochotę komuś zrobić krzywdę, jestem #!$%@? bo w całym sklepie #!$%@?ło alkoholem, wszyscy tam tylko po to stali chyba (pic rel)

W Biedronce zrobiłbym zakupy w 5 minut max.

Super partia bulwo

#zakazhandlu #zalesie #truestory
Reezu - Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu? 

Żeby wy...

źródło: comment_nDgxLvHxdJJ9m2EB0DEfIq81kb6fWQpw.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@Pomoc_i_FAQ: ceny będą rosnąć wraz z wynagrodzeniem to racja ale para złotówka/euro będzie raczej na tym samym poziomie więc zarabiając więcej nie będę się czuł takim biedakiem za granicą plus importowane produkty też będą relatywnie tańsze. Popraw mnie jeżeli się mylę.
  • Odpowiedz
@Reezu: zakupy spożywcze to pikuś. Dziś rano jakiś skok napięcia czy cholera wie co wywalił korki. Efekt końcowy? Jeden bezpiecznik i jakiś tam wyłącznik poszły. Jak każdy normalny człowiek nie trzymam takich rzeczy w domu (bo nawet nie wiem o ich istnieniu).
Dobrze, że mieszkam blisko granicy. Dziękuję Pan Obi w Ostravie!
  • Odpowiedz
@Reezu: Zdradź mi tajemnicę robienia zakupów w Biedronce w 5 minut. Błagam!!! Jak mnie różowy wysyła po pierdoły ( mam bliziutko ) to i tak godzina wyjęta z życiorysu...
  • Odpowiedz
@Reezu sklepom typu biedronka, Lidl jest to na rękę bo nie muszą płacić za nieprzepracowany dzień (niedziela) a ludzie zrobią po prostu większe zakupy w inny dzień tygodnia więc wydadzą tyle samo pieniędzy. #!$%@?ć ich.
  • Odpowiedz