Wpis z mikrobloga

  • 702
Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu?

Żeby wyjść na spacer z rodzinką? Pójść do kościoła? Czy zakazać dorobku studentom, i #!$%@?ć ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie zapomnieli zrobić zakupów/nie mieli czasu w sobotę bo PRACOWALI?

Szedłem 20 minut do sklepu, drugie tyle czekałem w kolejce bo sklep prowadzi właścicielka i każdy każdego zna i jeszcze trochę pogadali, straciłem godzinę na zakupieniu napoi gazowanych. Mam ochotę komuś zrobić krzywdę, jestem #!$%@? bo w całym sklepie #!$%@?ło alkoholem, wszyscy tam tylko po to stali chyba (pic rel)

W Biedronce zrobiłbym zakupy w 5 minut max.

Super partia bulwo

#zakazhandlu #zalesie #truestory
Reezu - Ktoś mi powie jaki jest racjonalny powód wprowadzenia #zakazhandlu? 

Żeby wy...

źródło: comment_nDgxLvHxdJJ9m2EB0DEfIq81kb6fWQpw.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@Reezu: nie łapiesz, nie bronię pisu. Mówię, że wszystko robi na opak. Ważny punkt dla swoich wyborców olał, za to wprowadzili prawo o które nikt ich nie prosił.
  • Odpowiedz
Też myślałem jak to będzie bez handlu w niedziele, ale po miesiącu się do tego przyzwyczaiłem. Jest bardzo duży plus bo na ulicach w okolicach sklepów nie ma wielkiego ruchu, miasto jest przejezdne, a spokojnie można w sobote zakupy zrobić @Reezu
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@godzina1759 No niestety, w sobotę nie jest spokojnie, też są duże kolejki i duże korki kumplu, ja wolę motocyklem jeździć po mieście, ekonomiczniej i możesz się przeciskać (na miasto 125 którą możesz mieć mając kat B 3 lata chyba)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@lubie_piwo I co Ci Ukraińcy robią oprócz zaniżania średniej płacy? Czemu się nie asymilują i mówią po swoim ojczystym języku w kraju w którym powinno się mówić po polsku? Zresztą, ktoś o nich prosił? Wątpię. Gdyby była większa płaca, ludzie by nie uciekali za granicę i miałbyś podobny efekt.

@lubie_piwo bo chodzę codziennie do sklepu po świeże pieczywo, szynkę, ser i napoje to jestem zakupoholikiem? Tlenoholikiem też jestem.
  • Odpowiedz
@Reezu asymiluja chodzą na np. Siłownię. Moich dwóch kolegów ma dziewczyny ukrainki. Zawsze są przyjaźni w stosunku do Polaka. A płaca dla nich też nie może być niska.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reezu asymiluja chodzą na np. Siłownię. Moich dwóch kolegów ma dziewczyny ukrainki. Zawsze są przyjaźni w stosunku do Polaka. A płaca dla nich też nie może być niska.


Taak? Większość Ukraińców w Łódzkim asymiluje się pijąc polską wódkę/piwo i drąc morde po ukraińsku.

Ty rozumiesz, że mi chodzi o to, że oni są mega tani, gadają po ukraińsku (bo po polsku się nie dogadają) i w większości piją alkohol?

Asymilacja czyli mają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lubie_piwo W mniejszości? Każdy z nich powinien się uczyć polskiego, albo chociażby angielskiego na poziomie na którym można by się było z nimi dogadać.

Nie wiem, nie jestem Ukraińcem i nie mam wykładów, chociaż.. pewnie tak, albo chociażby po angielsku, bo po polsku wątpię że mają, a jak mają to jest to właśnie ta "mniejszość"
  • Odpowiedz