Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie na małą prywatę. Chłopak nazywa się Anthony Ingruber i 10 lat temu nagrał film, w którym gra Hana Solo. On nie tylko wygląda jak klon Harrisona Forda, ale również brzmi jak on. Jak można było pominąć go w castingu do filmu Solo? (°°
https://www.wykop.pl/link/4265081

#gwiezdnewojny #starwars #kino #film #mikroreklama
xandra - Pozwolę sobie na małą prywatę. Chłopak nazywa się Anthony Ingruber i 10 lat ...

źródło: comment_MvT4LIsBevabv8DnE26fCg4bBjtuW9ro.jpg

Pobierz
  • 19
@adgebworthy: Casting? Aldenreich nie został wzięty z castingu tylko został zapytany i zrobili testy zapewne. Castingi się robi wtedy kiedy albo żaden z aktorów nie pasuje np. wyglądem, albo szuka się czegoś nowego, albo szuka się ludzi do nieznaczących ról.
Ingruber powinien być pierwszym co im wpadło do głowy.
Też się dziwię co do wyboru młodego Hana Solo, a jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, że Ingruber niby był propsowany przez Forda, że o taki podobny, a tu w filmie nie dostał angażu. Gdzieś kiedyś mi się obiło o uszy, że podobno słabo wypadł na castingu, ale równie dobrze castingu mogło nie być. Wolałabym już oglądać Hana Solo w CGI jak to zrobili z Leią, bo obecny młody Solo wygląda jak swoja
@Primusek oczywiście, że byli rozpatrywani inni aktorzy, m.in.: Ansel Elgort (ten z Baby Driver). Umiejętność naśladowania aktora to jeszcze nie umiejętność grania. Może Ingruberowi zabrakło charyzmy młodego Forda?
Nie chce tu bronić Aldena, bo nie wiem jak się spisał - ale wolę oglądać interpretację roli, a nie jej kopię, bo wiem że Forda nie da się podrobić i tyle.
@jablkabanany: Przecież grał w Wieku Adaline młodego Forda. I wszyscy, którzy to oglądali mówili, że wypadł świetnie. Film Han Solo opowiada o młodym Solo. Ingruber wygląda jak młody Ford, umie naśladować Forda, więc jest idealny do roli Solo.
Ma umiejętności aktorskie wystarczające, żeby zagrać w takim filmie.
odmową samego Ingrubera.


@Primusek: no właśnie, może bał się, że rola go przerośnie? W "Wielku Adeline" jest to epizod, w "Solo" musi uciągnąć cały film. Druga sprawa - rola w dramacie a w przygodowym filmie akcji pełnym humoru to dwie różne rzeczy.
Serio potrzebujemy piątego filmu z takim samym Hanem Solo? Czemu nikt nie bura się o Lando, że nie wzięto aktora, który bardziej przypomina Billy'ego Dee i mówi tak jak