Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to co widzę. Tag #dupeczkizprzypadku obserwuje ponad 700 osób, a jak jakaś różowa oburzyła się (może zbyt przesadnie, ale najbardziej słusznie) to ja tutaj stuleje zjechały :/
Rozumiem wrzucać zdjęcia lasek z neta, ale robić zdjęcie tylka obcej kobiety z przyczajki i później ku uciesze innych wrzucać do neta to już naprawdę trzeba mieć coś z głową.

Pisze to jako niebieski. Jakbym zobaczył, że jakiś przegryw robi zdjęcie tylka mojej kobiety to bym mu ten telefon w dupę wsadził. I tak, sądząc po tym co robi byłoby to jedyne i najlepsze doświadczenie erotyczne w jego życiu.

Serio, weźcie się ogarnijcie.

#takaprawda #bekazpodludzi
  • 123
@PainItBlack: co się #!$%@? na tym portalu, to już głowa mała. Coraz głupsze rzeczy zyskują poklask i zainteresowanie.
Coraz większy sens ma jedynie przeglądanie "Mój wykop" po wrzuceniu tam kilku odpowiednich osób i tagów.
Żeby nie było, że przez popularność (na fali patostreamów) wykop zacznie zdychać jak facebook przez nagromadzenie szamba i rodziców.

No pomyślcie, do tej pory ktoś zrobił komuś zdjęcie w tramwaju (najczęściej wykopkowi, żeby go pozdrowić), to komentarze
@PainItBlack: tyle tylko, że w XXI wieku jesteśmy monitorowani i fotografowani przez tysiące ludzi i urządzeń non-stop, nawet o tym nie wiedząc. Z tego też względu prawo skonstruowane jest tak, że dopóki nie możesz kogoś zidentyfikować na fotografii (twarz, znaki szczególne, zamazywanie oczu przez tygodnik fakt xD), to osoba ze zdjęcia staje się uprzedmiotowiona i całkowicie traci prawo do zarządzania swoim wizerunkiem na takiej fotografii - z racji tego, że nie
@admiral88 państwo nieuznawane, znajdujące się na wschodzie Ukrainy, w regionie Donieckiego Zagłębia Węglowego - Donbasu. Przyczyna wojny domowej na Ukrainie. Miejsce narodzenia się języka Bombaskiego oraz obozów wojskowych z żołnierkami pod nadzorem Wojciecha Suchodolskiego. Odgrywa istotną rolę w Uniwersum Szkolnej 17, bowiem to w militarnych starciach na terenach BRL wsławił się ów major.
@PainItBlack: Jak ten tag powstał to dosyć mocno wyrażałem swoje zdanie o tych stulejach. Mam przed oczyma jak wyglądają te nieruchacze. Jak są ubrani i jaki mają durny uśmiech widząc poklask u innych podobnych sobie pryszczowciągaczy.

To samo bym zrobił i czekam aż taki mi się nawinie. Ale najpierw upewnie się, czy ta mameja faktycznie robi fotkę.
To jest porażka społeczeństwa, kolejni z cyklu patostreamy. Powinno zostać to zbanowane.

Co z
@caos: zapraszam, może masz więcej ikry niż @Grabek_zielonka, który najpierw wysłał mi wiadomość na priv, że mieszka obok Katowic i możemy się zmierzyć, a jaknmu napisałem gdzieniegdzie kiedy, to już nie odpisał.
Nie raz w życiu dostałem po mordzie, nie raz sprzedałem strzała. Chętny? Czy tylko szczekacie?
@caos: zapraszam, może masz więcej ikry niż @Grabek_zielonka, który najpierw wysłał mi wiadomość na priv, że mieszka obok Katowic i możemy się zmierzyć, a jaknmu napisałem gdzie i kiedy, to już nie odpisał.
Nie raz w życiu dostałem po mordzie, nie raz sprzedałem strzała. Chętny? Czy tylko szczekacie?
@czarnyzlybogdan: a znasz mnie? Wiesz jak się zachowuje? Poza tym, znowu podkreślam - jakie ma znaczenie staż tutaj?
W żadnym kontekście nie ma znaczenia. Tworzymy ten portal, a to są treści mocno na granicy. Jak widać większość ma to samo zdanie. Dlaczego jakieś piwniczaki mają dyktować co jest moralne a co nie skoro kobiete widzą tylko na jpg i trzęsą im się ręce przy spotkaniu.
"palma odbiła" - no brawo. A