Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
taka rozkmina dosyc luzna

Rok 2040
dzieci przegrywow (tak wiem beka ale po czesci jest szansa dla kazdego) czy normikow maja ~20-30 lat.

Wyobrazcie sobie ze teraz ten syn/corka pyta matki z kim miala swoj pierwszy raz.
Patrzac na dzisiejsze czasy zazwyczaj uslyszy ze pierwszy raz byl z kims przypadkowym w kiblu na imprezie ew. #fwb #erasmus #tinder no i wiadomo normalna czesc (odsetek) powie ze z obcenym ale tez bedzie pare rodzicow co powie ze sie wyszlalao z chadami a pozniej chcialo lolka ktory bedzie spokojny.

No i spyta ojca - i co powie? Ze w czasie kiedy matka walila sie po kiblach on sie uczyl? Albo ze rowniez #!$%@? wszystko co chodzilo?

Niby beka bo #seks to przyjemnosc ale jest to odpowiedzialnosc no bo z samego calowania czy chodzenia za reke dzieci nie bedize a z tego tak.

Co wtedy taka osoba moze pomyslec?
Moglbyc dzieckiem przypadkowego typa ale nie byl bo jego matka chciala wyszalec dupe i sie zabezpieczala bo tamten wolal ja tylko #!$%@? a ojciec jest tylko lolkiem na ktorego w tamtym czasie by nie naplula?

Ja nie mam takiej odwagi u siebie w domu tak kogos spytac chociaz czasy byly inne i 20latka byla stara panna a zwiazki byly na dluzej i mniej rozwodow bylo.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 13
No i spyta ojca - i co powie? Ze w czasie kiedy matka walila sie po kiblach on sie uczyl? Albo ze rowniez #!$%@? wszystko co chodzilo?

@AnonimoweMirkoWyznania: nie, zwyczajnie powie, że gdy tata spędzał czas na nocnej zmianie ona była w pierwszym/drugim/trzecim związku i wiązało się to także z seksem.
Chociaż wątpię, że nawet w 2040 rodzice będą odpowiadać na takie pytania
@AnonimoweMirkoWyznania Ja nie mogę, weź Ty wyjdź z piwnicy, albo co. Ale rozmnażać to się nie rozmnażaj. Już pomijam fakt, że patrząc po ludziach to poznawanie się przez internet jest dość częste, ale powiem Ci sekret. Większość ludzi ma kilku partnerów, zanim się z kimś zdecydują na dziecko. I 20 lat temu też mięli i jakoś nikt poza przegrywami nie robi z tego wielkiego halo.
@AnonimoweMirkoWyznania

Patrzac na dzisiejsze czasy zazwyczaj uslyszy ze pierwszy raz byl z kims przypadkowym w kiblu na imprezie ew. #fwb #erasmus #tinder no i wiadomo normalna czesc (odsetek) powie ze z obcenym ale tez bedzie pare rodzicow co powie ze sie wyszlalao z chadami a pozniej chcialo lolka ktory bedzie spokojny.


No tak, bo przecież nie ma innych sytuacji, a przytoczone to większość XD chyba pora poznać jakichś ludzi, bo mirko to