Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: byly opony dwie zapasowe z dętkami. Sama hulajnoga jest super i ma fajne przyspieszenie. Jako, że to moja pierwsza przygoda z takimi rzeczami to się prawie zabilem, ale było fajnie. Widzę jednak po powrocie, że jest flak z przodu. Jeśli to dętka poszla to montują tam niezwykle gówno, ale dziś już nie będę się denerwował. Ogólnie po wyjęciu z pudełka trzeba wszystko wyregulować (tarcza hamulcowa na przykład), bo jakość fabryczna
@Andczej: Rzeczywiście rozwaliłem dętkę. Przyczyną było chyba jednak słabo napompowane koło przez co było mało sztywne i delikatne. Wymiana to godzina roboty i trzeba mieć kogoś do pomocy zdecydowanie. Teraz mam 4.5 atm w oponach i jest całkiem spoko. Odzyskiwanie energii na medium jest wyśmienite. Prawie nie trzeba używać hamulca. Na hard to się boję, że mnie wywinie do przodu, więc nawet nie próbuję. Zasadniczo świetny sprzęcik. Jeżdzę sobie na stację
Teraz mam 4.5 atm w oponach i jest całkiem spoko.


@indywidualny: jeśli nie masz ponad 100kg to za dużo

Odzyskiwanie energii na medium jest wyśmienite. Prawie nie trzeba używać hamulca.


wiele osób właśnie tak jeździ

No i maksymalna prędkość jest imponująca, ale rzadko z niej korzystam, bo trochę wymiękam


poczekaj aż odkryjesz mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5 km na liczniku dziś i czuję


u mnie łącznie
Polecają 4 atm, więc akurat lekki zapas jak by zeszło z czasem trochę.


@indywidualny: gdzie?

At a load of 50-70kg: the front wheel is 35-40psi, the rear wheel is 40-50psi.
At a load of 70-90kg: the front wheel is 40-45psi, the rear wheel is 45-55psi.
At a load of 90-100kg: the front wheel is 45-50psi, the rear wheel is 50-60psi.

taki długi zasięg mi przewiduje.


na przewidywanie nie patrz bo jest
@Andczej: No to 45 front i 42.5 rear. Spuścić trochę muszę. Robi to jakąś dużą różnicę w ogóle poza komfortem jazdy? A gdzieś czytałem, nie pamiętam, że większe ciśnienie jest spoko, bo jest zapas i stabilniej rzekomo.