Wpis z mikrobloga

WYKOP PL OFICJALNIE ROZPOCZYNA ŚWIĘTOWANIE DRUGIEJ ROCZNICY NAJWIĘKSZEGO FAFLUNIENIA SIĘ I PŁACZU O PACZKI W HISTORII YOUTUBE.
DAJ PLUSA JEŚLI JESTEŚ:
- fanonem tigera bonzo
- hejterem tigera bonzo
- nie wiesz kim jest ten niby gwiazdor youtuba.
I UWAŻASZ ŻE:
- Tiger próbował się wybić na fejmie Wuwunia
- Bodykraj jest lepszym raperem i ma wiekszy fejm od Tigera
- Bonus BGC lepiej się bije od Tigera
- Sowa ma lepsze teksty od Tigera
- Smorąg lepiej zdissował Tigera
- powinniśmy wysyłać paczki żulom ze wschodniej
- itp itd.

Tiger Bonzo oficjalnie przegrał z WYKOP.PL. Świętujemy, niedługo zorganizujemy kolejnego grilla hejterów Tigera i Kobry. Bonzo już na pewno nie wróci na youtube, bo ma od nas zakaz. Może się faflunić jedynie na snapczacie albo u godswaldy na jutju.

PS. Tagi zapożyczone od Rzecznika Wykopu.
#bonzo #gonzo #melin #ojciecpijo #zgierskipej #gansterbenc #uszatek #uszatylump #klejnotmopsu #uszatyrolmops #uszatypigmej #mateogonzalesdelalump #niewolnikazbestu #euckbadzap #gnik #kupsztal #atat #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #majonezowybaron #majonezowygolem #stevemops #kobra #kobraitiger #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #pompasilapompaelo #buhahabenc #fanpeng #melina #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo #bebg #tegotypu #benc
  • 14
@maciejunio: A mozna nie wiedziec kim jest Bonzo czy to bedzie jakas ujma? Nie chodzi o to, ze ja nie wiem. Siedzac na Mirko nawet jak sie ma patusow z #dm na czarnej to i tak wiesz kim jest bonzo..bo masa zachwytu jest. Nie wiem o co chodzi bo masa pewnie fajnych chlopakow tutaj ma sie za #stulejacontent crew i udaja, ze sa niefajni..kiedy tak naprawde niefajni sa ci wszyscy kolesie