Wpis z mikrobloga

@Ryzu17 to akurat racja starsze modele dla niektórych osób mogły wyglądać nie jak zwykłe A6 takie troszkę sleepcary.

Teraz te auta krzyczą z całych sił "patrzcie jaki jestem szybki". Nie bardzo mi się podoba taki kierunek stylizacji ale i tak uważam że rsy są śliczne.
@Kamil32123 poszło tak bo przesiedli się na nie goście, którzy kiedyś kupowali BMW M (oczywiście nie wszyscy jeżdżący rs-ami to tacy goście) czyli lanserzy, czy bananowe dzieci, ale plus jest taki że za parę lat będzie można kupić BMW bez latki debila ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ryzu17 u mnie było odwrotnie z audi przesiadłem się do bmw (oczywiście jak na debila przystało rozbilem( ͡º ͜ʖ͡º)) teraz kupiłem Insignia tania w utrzymaniu chyba się starzeje. Ale pewnie jeszcze wrócę kiedyś do Audi
@Kamil32123 ja tam mam zawsze do Opla szacunek mój ojciec mam 4, na przełomie lat 80/90 Kadetta D (ponoć najlepszy jaki miał ale ja go nie pamiętam), w latach 90 Kadetta E w sedanie, a później dwie Vectry A, ostatnia to było cudo silnik 2.0 125 koni sportowa skrzynia biegów, fotele z regulacją lędźwiowej części, komputer pokładowy, szkoda tylko że tak gniła ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ryzu17 no ja miałem też kiedyś astrę g kabriolet ale jak zobaczyłem po paru latach jak wygląda podwozie to strach mnie obleciał że przełamie się jak tytanicznej. I czym prędzej sprzedałem za jakieś grosze bo zaznaczyłem w jakim jest stanie ( ͡º ͜ʖ͡º). Mam nadzieję że opel poprawił jakoś blachy