Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu nagrania z zaproszeniem do hotelu naszła mnie refleksja, że Pani Sylwii musi być ciężko. To już nie pierwszy raz gdy uczestnicy programu rzucają dwuznaczne aluzje do tej skądinąd pięknej kobiety, wielu traktuje ją jak towar. Na miejscu dziewczyny czułbym się nieswojo wiedząc jak napaleni są stulejarze na mój widok ( ͡° ʖ̯ ͡°) #1z10 #oswiadczenie

PS I tak gość z wczoraj nie pobił rekordu nietaktu, gdy typ jako zainteresowania podał "słaby film, słaba książka oraz pani Sylwia z tego programu".
melonnyk - Po obejrzeniu nagrania z zaproszeniem do hotelu naszła mnie refleksja, że ...

źródło: comment_IdOG2KH6iTdRTpjHbbRQ9ZPgjCt5YkYr.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
gdyby jakies seksualne aluzje jej przeszkadzaly to by zrezygnowala z tej pracy, nie robmy z pieknych kobiet cierpietnic, ona lubia byc adorowane


@DelfinaLolina: no skoro mówisz jak osoba x by zareagowała w danej sytuacji, choć zupełnie jej nie znasz na podstawie własnych przesłanek to XD
  • Odpowiedz
@melonnyk: gdyby facet który rzuca aluzje byłby przystojny to ok, ale najczęściej to jakiś stechly troll albo pryszczaty Mietek. i zanim ktoś się o burzy ze jak to, jak można tak oceniać po wyglądzie i odbierać szanse tym brzydkim facetom to powiedzcie mi czy jakby pani Sylwia była brzydka to tez byłaby tak żałośnie zagadywana?
  • Odpowiedz
@melonnyk: Przeciez ona jest w tym programi wlasnie na to zeby ludzi mogli sobie popatrzec. W przeciwnym razie to przeciez Sznuk moglby podawac te torebki z cukierkami, czy co tam daja uczestnikom.

@charmingman:

#!$%@? prawda, dajmy na to ja w swojej pracy jak wejdę na budowę to myslisz, że chce słuchać komentarzy jakichś Januszy? I że to na tyle prosta sprawa, że jak mi to przeszkadza to mam rzucić pracę?
  • Odpowiedz
Pani Sylwii musi być ciężko


@melonnyk: No tak, na pewno tysięczny śliniący się stulej gadający stulejarskie idiotyzmy spędza sen z powiek profesjonalnej hostessie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz