Wpis z mikrobloga

No, no. Jakby się przebudzili i jakiś głos rozsądku #neuropa chyba ich zjedzie;]

Koledzy lewicowcy dziś świętują urodziny Karola Marksa, uznawanego za twórcę komunizmu. My nie uważamy tej daty za powód do świętowania.

⚒️Marks proponował zniesienie prywatnej własności, rewolucję i dyktaturę proletariatu, pogardzając "burżuazyjnym" ustrojem kapitalistyczny, dzięki któremu miliony wyszły z nędzy i mogły zacząć godne życie. Zamiast swobodnej wymiany Marks opowiadał się za centralizacją wszelkiej władzy w rękach wybranej grupy rządzącej.

Idee mają konsekwencje, konsekwencje idei Marksa należą do najbardziej tragicznych w historii ludzkości. Wydana w 1997 r. przez francuskich badaczy "Czarna księga komunizmu" szacuje ilość ofiar komunistycznych reżimów w XX wieku na 94 mln. Zamiast świętować, poświęćmy chwilę na refleksję nad przedwcześnie zakończonymi losami tych wszystkich osób.


No to jak @stekelenburg5, twój wybór w ostatnich wyborach?( ͡º ͜ʖ͡º) Czyżby nóż wbity w plecy przez młodzieżówkę totalnej opozycji, jak sądzisz @Settembrini?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka #4konserwy
Kaczypawlak - No, no. Jakby się przebudzili i jakiś głos rozsądku #neuropa chyba ich ...

źródło: comment_Uyv4peocUyPX5aQmc6Avy1pEZ3fS3TX0.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
A ja jestem Żydem, więc możesz mi naskoczyć antysemito;]


@Kaczypawlak:

W nosie mam kim jesteś. Jak dla mnie możesz być kosmitą. Ja spadam, nie mam zamiaru brać udział w pyskówkach.
  • Odpowiedz
ale ja również popieram obrażanie powstańców warszawskich, jezusa itd. nie tylko lgbt


@lov41: a sobie obrażaj, tylko uważaj, bo Jezus był Żydem, a więc to pod antysemityzm podchodzi. A więc też jesteś nazi jak kolega wyżej?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
co mnie obchodzi jak mnie nazwą?


@lov41: Jak to co? Chamem, prostakiem i antysemitą;]

zresztą wy polacy


@lov41: Polacy z dużej się pisze;]

powinniście czuć przed Niemcami szacunek


@lov41: a tu już napisałeś z dużej folksdojczu.

ile zajęło im zniszczenie waszego kraju?


@lov41: Jak widzisz do tej pory się im nie udało( )
  • Odpowiedz
nie udało? wiesz ilu polskich cywili zabili Niemcy podczas IIWŚ? ;]] To nie błąd językowy, bo napisałem to świadomie, sprawdź definicję.


@lov41: Fajne kryteria do szacunku masz, niczym jakiś dres. Kto Ci lanie spuści, ten jest wyżej widać w hierarchii. Barbarzyńskie i wieśniackie.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: człowieku, dostosowuje się do Twojego poziomu, jak chcesz dyskutować to zapraszam na UW, w poniedziałek cały dzień jestem na collegium Iuridicum na Oboźnej ;*
  • Odpowiedz
człowieku, dostosowuje się do Twojego poziomu


@lov41: nie widać.

jak chcesz dyskutować to zapraszam na UW


@lov41: to Ty chcesz;]

w poniedziałek cały dzień jestem na collegium Iuridicum na Oboźnej ;*


@lov41: a ja w pracy będę, a więc spadaj. Jak chcesz to wpadnij na Miecznikową 1, na wydział Biologii pogadać.

  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: dresie xD w życiu w dresie nie chodziłem, bo nienawidzę ludzi biednych - a to często ich ubiór. Twój komentarz nic nie wnosił, dlatego usunąłem. A na dyskusję zawsze jestem chętny.
  • Odpowiedz
dresie xD w życiu w dresie nie chodziłem,


@lov41: tu nie chodzi o ubiór, a mentalność( ͡° ͜ʖ ͡°)

to nienawidzę ludzi biednych - a to często ich ubiór.


@lov41: skąd wiesz, że biednych? Dres to też strój sportowy. Na siłowni w czym chodzą ignorancie jeden? Mam się zniżyć do twojego poziomu, pokasować wszystkie twoje komentarze i dać też Ci banana na wykopie?( ͡º ͜
  • Odpowiedz