Wpis z mikrobloga

@handluje_glutenem: nope. Zamknięte głowy jedyne co potrafią robić to generalizować. Nawet gdy wrzucasz dla przykładu Kendricka Lamara lub innego rapera mówiącego o przemocy, rasizmie i jakimkolwiek innym problemie to i tak mentalne dno będzie uważało że słuchasz gówna. "Nie słuchasz muzyki która mi się podoba i tagujesz jako #muzyka? #!$%@?".
@Mega_Smieszek przecież ten koleś jest najlepszy. Toś #!$%@?ł przykładem.* FTFY
@syntezjusz: dla pewnosci wlaczylem to chwile temu. Podtrzymuje swoje zdanie, sam uogólniasz, szufladkujesz raperów. Mi to wygląda na afrykanskie plemienne piosnki przy ognisku. Korzenie rapu juz dawno starte i skonsumowane jak żeńszeń. Tak jak kiedyś bylo 18 L, verba, lerek mezo, tak teraz autotune niszczy gatunek. Jezeli to uznajesz za rap i jest Twoim wyznacznikiem, to mam nadzieje ze nie bedziesz zabierał tlenu na koncertach RAPOWYCH.
@handluje_glutenem: to się w końcu zdecyduj, czy pomaga czy zabija ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mezo i 18L to nietrafione kompletnie przykłady bo tak samo kiedyś istniał Sugahill Gang, tak samo kiedyś istniał MC Hammer i też niby zabijali hip-hop a dziś jest najpopularniejszy w historii ¯\_(ツ)_/¯ Natomiast sam Thugger jest jednym z najoryginalniejszych i najlepszych MC na scenie.