Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy.
Poszłam sobie wczoraj kulturalnie na siłownię, patrzę a tam przyszła loszka ulana jak woreczek młodych kartofli, z jednej strony - szanuję, że ruszyła dupę, z drugiej myślę sobie "idź być gruba gdzie indziej".


W sumie to trochę #zalesie, choć może i #chwalesie bo #!$%@? ruszyłam w końcu to tłuste dupsko!

Może do tego lata nie zdążę, ale przyszłe będzie moje ()
  • 56
@rafael-ent spoko, przymierzam się. Pewnie to w jakiś sposób wymówka, ale moja praca (jej charakter i godziny porozrzucane) trochę to utrudniają. Jeśli chodzi o regularne posiłki. Teraz pewnie nie jem jakoś dużo, ale na pewno jem źle i najpierw zacznę od tego.

@Mrbimbek dzięki, że we mnie wierzysz ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mówię, że się tego nie boję, bo owszem. Jednak czułam się tam na tyle dobrze,
@Gingerlicious: Wszystko napisałaś dobrze, ale typowy trening siłowy to także trening ze zmienną intensywnością, seria -> odpoczynek -> seria...
Sporo kalorii się zgubi jeśli trening siłowy będzie miał odpowiednią objętość i intensywność. Jeżeli nie byłaś aktywna wcześniej i teraz zaczniesz chodzić na siłownię, do tego dieta z deficytem to rezultaty powinny być widoczne dość szybko.