Wpis z mikrobloga

ile trzeba włożyć kasy żeby coś tam wyciągnąć?


@WhoSayKo: jak planujesz sprzedawać to po rodzinie to bedziesz mieć wrogów do konca życia,
jak masz bande z 20-30 frajerów co kupią od Ciebie pomysł to zarobisz przeciętnie to z 10% wkładu gościa pod sobą dostaniesz :D i jakis procent od tego co on ściągnie. w Dascoin to bylo 100 pln chybaaby mialo sens wtedy łapiesz od ludzi pod tobą + 2x niżej
@WhoSayKo: W sumie im wiecej eurogąbek wejdzie w BTC tym więcej będą warte bitcoiny Tima Drapera , Novogratza i innych finansitów co weszli w to po 250$ i taniej , teraz wchodzą pieniądze instytucjonalnych , jak na koniec wejdą zwykli ludzie to bankowcy i bogaci będą jeszcze bogatsi , a oni stanowią większą część wczesnych inwestorów , pompując teraz cenę do góry , do tego wchodzi boom na kopanie i mamy
tym więcej będą warte bitcoiny Tima Drapera , Novogratza


@theromanpolan: z tego co się grubasy chwaliły to każdy juz po jaja w BCH/ETH siedzi co by flipennig robić.
Napewno Amstrong(coinbase) #!$%@?ł całe BTC na ETH

co weszli w to po 250$ i taniej


@theromanpolan: takich ludzi nie było wielu i tego możesz być pewien, Ci co wbijali po 100-300$ to stworzyli Bitfinex/Kraken/Poloniex/Bitpay i inne fireki które rozbujały BTC do rozmiarów
Mike Maloney wbijał po 250$


@theromanpolan: nie dałbym sobie ręki uciać za ile wbił i ile kupił - fakt jest taki ze jak BTC jebnol z 1200USD bo nie wszedł ETH to na konferencji zrezygnował z gadania o BTC bo cena spadła. Coś słabo jak na BTC bagera nie?
Ludzi jak Mike którzy #!$%@?ą że czekają na wzrost x200 :D do 250 > 50 000 to w kiblu spuszczam.
Za grosz
ciekawi mnie jaki pieniądz jeszcze wejdzie


@theromanpolan: jakoś tego nie wizę generalnie ryek krypto jest bardzo płytki i ktoś gruby moze nim lekko ruszyć ale poki conie ma giełd które wytrzymają mega kasę. Ja gram długoterminowo i póki golden cross się nie zrobi na BTC to nie mam zamiaru z większą kasą wchodzić
@WeselnyGiermek00: Ale to nie chodzi o to , żeby ruszał tylko o zajęcie pozycji , i czekanie 3 - 5 lat na napływ całego kapitału

pomyśł , po co walczyć z ceną , jak na konie 2019 , sam koszt miningu podbije cenę do 64k, a ty wsiadłeś teraz dużym kapitałem i tylko czekasz , wiec nawet jak teraz podbiją do 20k i cena znowu zleci to oni mają pozycję zaklepaną