Wpis z mikrobloga

Miejsce, w którym siedzą ludzie w takim stroju trudno nazwać biurem.


@MiloszPrzemily: Dlaczego? W srodowisku IT taki swobodny stroj jest powszechny i ci ludzie jak najbardziej pracuja w biurze. Tam gdzie nie ma kontaktu z klientem tam mozna sie ubierac swobodnie moim zdaniem.
Dopóki nie założyłam konta na wykopie nie wiedziałam, że są jakieś limity wiekowe dla facetów odnośnie noszenia spodenek no i że w mieście nie wypada


@OCISLY: Skoro dalej masz tu konto to albo ci się to podoba, albo jesteś masochistką.
( ͡º ͜ʖ͡º)
Do pracy w dresie, a znajomych w domu przyjmujecie pewnie w kapciach i piżamie...

Wasze prawo, ale mi się to nie podoba.


@MiloszPrzemily: Do pracy w krotkich spodenkach (bo moge), a w domu przyjmuje gosci tak jak mi wygodnie czyli tez w krotkich spodenkach. Polecam ten stan rzeczy. Nie jestem wiezniem mody
@novixm76 ogolone nogi są pedalskie i chciałbym by ludzie którzy je mają nie pokazywali ich publicznie i nie nosili krotkich spodenek. Serio owłosione męskie nogi są dla Ciebie obrzydliwe? Chyba ostry z ciebie gej i to wersja kobieca :D. Jeszcze bym zrozumiał damskie ito tak owłosione... Ale męskie? I patrzysz na nie? Serio #!$%@?.
@Maly_Jasio: To nie kwestia mody - dla niektórych to kwestia okazywania szacunku ludziom, z którymi obcujesz. Oczywiście jeśli wiesz, że wszyscy w Twoim otoczeniu mają te same standardy, to nie ma problemu i nikt nie będzie się czuł niekomfortowo. Na tej samej zasadzie żule w parku też nie wytykają sobie nieeleganckiego wyglądu nawzajem, gdy zasiadają do wspólnego toastu.