Wpis z mikrobloga

Jaka z gier wywarła na was największe wrażenie? Na mnie stara Mafia 1. A w szczególności jej genialna fabuła, która stoi na równi najlepszych gangsterskich filmów, wciągający klimat lat 30 i naprawdę świetna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez muzyków Czeskiej Orkiestry Symfonicznej w teatrze narodowym w Pradze.

Mało która gra może poszczycić się takimi atutami :)
#gry #staregry
kiera1 - Jaka z gier wywarła na was największe wrażenie? Na mnie stara Mafia 1. A w s...
  • 18
@kiera1: Ostatnio, z racji powrotu gry do sprzedaży, kupiłem sobie i przeszedłem raz jeszcze. Jest chyba jeszcze lepsza niż była (nie licząc wyciętej muzyki radiowej), jedyny mankament to brak checkpointów, ale reszta nadal stoi na wysokim poziomie. :)
@kiera1: Lepsza niż była w sensie, że jeszcze lepiej tę historię odebrałem. Nie wiem czy po prostu dorosłem, a gdy grałem pierwszy raz mając 13 lat nie doceniłem jej należycie, czy sentyment swoje zrobił, czy po prostu grałem później w tyle słabych gier, że ona samoczynnie się wybija ponad poziom, ale bawiłem się przednio. Muzykę można na szczęście przywrócić patchem z neta. ;)
@kiera1: Morrowind. Słyszałem, że można iść gdzie się chce, więc postanowiłem obejść z buta kontynent. Napotkałem bandytów, jakieś lochy, potem była twierdza częściowo pod wodą, w której były daedryczne przedmioty. I tak sobie łaziłem mnóstwo czasu zwiedzając i nie wiedząc nawet o czym jest główny wątek.
@kiera1: Nie umiem wymienić jednej gry.
ATARI: River Raid (moja pierwsza gra), Montezuma, Agent USA, Misja, Hans Kloss,
386: Wolf3D, Mortal Kombat, Dune II, Comanche, Warcraft, Larry 6, Civilization, Desert strike
Pentium: Duke3D, NFS, Screamer II, Warcraft II, MKIII, Rally Championship, HoMM3, Larry 7, Commandos
Athlon: Colin 2, Driver, Half life, Counter Strike, Unreal

to tak z głowy czy od ręki ale jest tego w cholerę więcej