Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutownicy, od nas tj. https://www.instagram.com/ifixthis.pl/ :)

Leży i się kurzy, a może komuś byłaby przydatna, jest paragon, jest gwarancja, cały komplet.

Zasady? Subiektywne, prosze piszcie do czego chcielibyscie uzyc, pojutrze postaram sie odczytac komentarze i wybrac osobe, ktora to dostanie. Transport kurierem na terenie Polski, po mojej stronie :)

#elektronika #lutowanie #lutujzwykopem #serwispc
Pan_Slon - Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutown...

źródło: comment_cDJpddZ4XPB83u0aV7SGAHYd0zo6f90f.jpg

Pobierz
  • 253
@Pan_Slon: No jak to do czego do lutowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) smd juz cieżko kolbowa polutowac. A przy arduino i innych pająkach im cos mniejsze i lżejsze tym lepiej. Poza tym będzie ślicznie wyglądała w garażu w warsztacik u! A ozdobą na pewno nie będzie :)
@Pan_Slon: ehhh, już chyba z plusowym rozdajo miałbym większe szanse.

Ot mam transformatorową lutolę czy coś takiego sprzed 20 czy 30 lat, a w najbliższym czasie musze wykonać od podstaw całą instalację smart-home. Dużo drobnicy, różnych czujników i sensorów, kilka arduino lub esp i w centrum RPi jako serwer :) Na tę chwilę zaplanowane około 30+ różnych end-pointów.
@Pan_Slon: Sprawa prosta, hobbistycznie zajmuję się lutnictwem gitarowym i nie raz mam bebechy do polutowania, a zawód TI więc i tam mi się przydaje, ale moja lutownica to taka za 10 z dostawą :)
@Pan_Slon Uczę się na mechatronika, wiadomo z pasji, lubię zlepiać własne oraz naprawiać obwody + wiadomo projekty ze szkoły, jako że mam starą lutownice która już swoje przeżyła i powoli kopię jej już grób (zacina się, często coś przerywa, śmierdzi spalenizną) to spadłeś mi mirku jak aniołek z nieba. Może uda się wygrać i uszczęśliwisz mechatronika. A jak już się nim stanę masz u mnie rabacik :D
@Pan_Slon: Naprawy wieeeeelu płyt głównych, telefonów, wszystkiego co tylko się nawinie pod rękę. Od miesięcy się tego nazbierało, a cały czas kupno lutownicy schodzi na drugi plan ( ͡° ʖ̯ ͡°)