Wpis z mikrobloga

Gdy Pan Quaz, YouTuber wjeżdża z materiałem.

Po obejrzeniu tego bardzo dobrego materiału doszło do mnie jak twórcy gry podeszli do sprawy profesjonalnie do sprawy. Jestem po ogromnym wrażeniem jak to wszystko zaadoptowali na potrzeby gry (co teraz bardziej mnie śmieszą komentarze pokroju - kiedyś to był God of War teraz to skok na kasę Kwwwiiiikkkkk).

PS. Quaz wbił się na kolejny poziom zajebistości

https://youtu.be/e9_hhf3HQLI
#godofwar #polskiyoutube #ps4
  • 10
@Bratkello: Obejrzałem dzisiaj rano do porannej kawy. Z Quazem mam o tyle problem, że pomimo merytorycznych materiałów trudno przekonać mi się do całej tej maniery jego osobowości. Średnio mi wchodzą te nieco przesucharzone wstawki z żartami czy sztuczne, a nawet delikatnie żenujące, w moim odczuciu, przerywniki "kostiumowe". Ale w kwestii napracowania jak i podejmowania tematów z należytym przygotowaniem Quaz jest w czołówce polskiego youtube'a. Konkurencja co prawda mała, ale nawet jakby
@loczyn: Są dynamicznymi slasherami. To nowe coś wygląda jak bękart zrodzony w biurze podczas narady gdzie jeden garniak mówi NU TERAS GRACZE LUBIUOM EMOCJE W GRACH TO DODAJMY DZIECIAKA a drugi ALE TO NI MOŻE BYĆ ZBYT DYNAMICZNA GRA BO TERAZ TE JAK TO TAM... SOULSY SOM POPULARNE po czym trzeci mówi EJJ MAMY SZKIELET TAKIEJ JEDNEJ GRY TO NIECH TAM TYLKO TE TWÓRCY WKLEJO TEGO...NO... KRATOSA I BĘDZIE GOTOWE.
Są dynamicznymi slasherami.

Czasy dynamicznych sladherów umarły, bo teraz klienci są bardziej wymagający.
Seria DMC praktycznie zdechła, Blizzard miał spore problemy przy D3 i też troszkę popłynął.
Sony dobrze zrobiło.

To nowe coś wygląda jak bękart zrodzony w biurze podczas narady gdzie jeden garniak mówi NU TERAS GRACZE LUBIUOM EMOCJE W GRACH TO DODAJMY DZIECIAKA

Mógł na to wpaść nawet Robert Kotick, ale jeśli grze wyszło to na dobre to czemu nie?