Wpis z mikrobloga

@Shirako: nie będę robił jakichś dużych przebiegów raczej wiec zostaje przy benzynie. Dynamika w sam raz. Jest zapas mocy. Jak się wrzuci na obroty to coś tam potrafi. Ma jedną wadę. Trochu pali
@NoMercyMan: Przyjemnie się jeździ, autko trwałe i nie kłopotliwe. Z zewnątrz wygląda na młodsze niż jest to fakt, ale wnętrze jak to w japońcach, nudno i szaro :) ale to kwestia gustu. Szerokości :)
@dudi_: również chciałem kupić Lancera z salonu i jakie było moje zdziwienie, że go wycofali a zarazem nie wprowadzili żadnej nowszej wersji. Żonie się bardzo spodobał, ale boję się kupować używki, bo jeśli tylko ktoś przy nim majstrował, to cały urok tego samochodu pryska i staje się powodem nerwów (naprawy itd.) - w takich samochodach moim zdaniem trzeba dokładnie wiedzieć co się w nim znajduje i co było do tej pory
@NoMercyMan: A jakie masz tam wnętrze? Bo używki często mają ubogie wersje, np. multimedialną kierownicę wyłącznie po jednej stronie (albo w ogóle jej brak), czy też praktycznie pusty panel. Ciężko jest znaleźć wersję z multifunkcyjną kierownicą i dużym ekranem, nie wspominając już o automatycznej klimatyzacji itd., a mnie również bardzo się podoba to autko, tylko nie potrafię się zdecydować na używkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tempomatem i seryjnym audio od RockFord Fosgate. Ekranu z nawi niestety nie ma. Ale nie miałem parcia na nie. Poza tym kupuje używkę wiec na jakieś kompromisy muszę iść. I tak ostatecznie mało ich było. Bo i felgi takie jak chciałem, wersja silnika, kolor i audio jest wiec jestem zadowolony. Teraz żeby się tylko nie psuł @MarekOnline: