Wpis z mikrobloga

@xandra: Ja nie mówię, że to co zrobił jest dobre. Wręcz przeciwnie, moim zdaniem jest to niemoralne.
W sumie sam ostatnio miałem zamiar zrobić zdjęcie z ukrycia takiemu jednemu gościowi, bo fajną fryzurę miał i bym pokazał fryzjerowi że taką chcę. No, ale coś mnie tknęło że tak się nie robi, a zapytać trochę głupio czy mogę mu zdjęcie zrobić xD

Co nie zmienia faktu, że zrobił tylko zdjęcie randomowej osobie
  • Odpowiedz
@piniondz: Może nie wszyscy tu są takimi prawniczymi dyletantami jak ty (specjalnie z małej), masz prawo robić zdjęcia w miejscach publicznych wszystkiemu poza pewnie jakimiś obiektami wojskowymi na kiju.
Za to pobicia, kradzieże telefonów czy upublicznianie wizerunku bez zgody są nielegalne
  • Odpowiedz
Debil trafil na drugiego debila. Pozostaje rozstrzygnac, ktory wiekszy?
Stulej, ktory robi zdjecia tylka randomowej dziewczynie, zeby wrzucic to na tag gdzie inne stuluje zachwycaja sie tymi „osiagnieciami” czy typek, ktorego panna ubiera sie tak, zeby kazdy (zarowno dzieciaki bo tez maja oczy) patrzyl i „podziwial” jej tylek xD
  • Odpowiedz
@xandra jakie #!$%@? w komentarzach XD "łeło łeło a tak nie wolno, zabieranie ludziom telefonów i upublicznianie ich twarzy w necie jest nielegalne, zgłaszam to do prokuratury", a robienie z przyczajki zdjęć kobietom jak jakiś ultra creep zboczeniec jest super normalne i prawidłowe XDDDDDDD No ale dużo wykopków broni, bo sami tak robią, więc czują się jak ten nagrany zbok i muszą złagodzić dysonans XDD
  • Odpowiedz
@whiteglove: W opisie było, że miał więcej takich zdjęć. Koleś nic nie ugra w sądzie, nawet gdyby poszedł dalej się ośmieszać. Koksu dostanie co najwyżej prace społeczne, a koleś jest skompromitowany do końca życia...
  • Odpowiedz
jakie #!$%@? w komentarzach XD "łeło łeło a tak nie wolno, zabieranie ludziom telefonów i upublicznianie ich twarzy w necie jest nielegalne, zgłaszam to do prokuratury", a robienie z przyczajki zdjęć kobietom jak jakiś ultra creep zboczeniec jest super normalne i prawidłowe XDDDDDDD No ale dużo wykopków broni, bo sami tak robią, więc czują się jak ten nagrany zbok i muszą złagodzić dysonans XDD


@whiteglove: A nie no, #!$%@?, zapomniałem, że
  • Odpowiedz