Wpis z mikrobloga

1992 - ID Software wydaje Wolfensteina 3D, gdzie Hitler biega z dwoma minigunami, a później zmienia się w cyborga - nie no, zajebista giereczka.
2009 - Tarantino kręci Inglorious Basterds, gdzie żydowskie komando rozprawia się z przywódcami III Rzeszy - spoko, bardzo dobry film.
2010 - wychodzi arkadowe World of Tanks, które prócz modeli prawdziwych czołgów nie ma za krzty realizmu - zajebiste, zaraz mu przywale z mojego Tygrysa hehe.
2018 - DICE pokazuje trailer kobietą w roli głównej - NO NIE, BABA NA FRONCIE!?!?!?!? PRZEGIELI!!!!! SRAJĄ NA HISTORIĘ!!!!!!

#battlefield #gry #bekazprawakow #neuropa
NapalInTheMorning - 1992 - ID Software wydaje Wolfensteina 3D, gdzie Hitler biega z d...

źródło: comment_aKWOYSZVtNnQ7jjVVadTkirWtuIApXv9.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
ktoś może mi wyjaśnić ten zmasowany wysyp postów sugerujących, że ludzie czepiają się battlefielda bo KOBIETA?


@InspektorDupa: Bo pożyteczni idioci z redakcją kotaku na czele muszą koniecznie udowodnić że gracze to prawicowi, biali naziole Tak było z bf1 (jak idiotycznie zauważył @CJzSanAndreas), tak jest teraz.

Nie chodzi wcale o to ze na parędziesiąt (pareset?) milionów ludzi biorących udział w obu wojnach przypadło tylko kilka oddziałów składających się z czarnoskórych osób.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: jest sranie, bo bf zapowiadał wierność realiom i odwzorowanie historyczne. Jak się na to nastawisz, a dostajesz murzyna po wizycie u papy smerfa i babkę z cyborgopodobno protezą, to można być TROSZECZKĘ zniesmaczonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning

ale jeśli robisz to, bo "baba" to jesteś stulejarzem-mizoginem, którzy - przynajmniej na wypoku - utożsamiają się z prawicą.


Gdy lewactwo (nie mylić z lewicą) wejdzie za mocno :D
Niczym się nie różnicie od tych pseudokonserwatywnych pajaców. Jest takie słowo, które kochacie nadużywać i tutaj świetnie pasuje.

CHOCHOŁ.

Zresztą, wyżej zostałeś już wyjaśniony. Szkoda, myślałem, że jesteś w miarę sensownym lewicowcem, a jednak padłeś ofiarą takich tanich "ideologii" :/
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: trzeba być idiotą, żeby mieszać do tego politykę. Świetnie ci się udało.

Poniższym obrazkiem można zakończyć dyskusję. Czego gracze oczekiwali, a co dostali.

Gdyby zamiast kobiety z protezą był tam facet z protezą, reakcje byłyby dokładnie takie same. Kobieta tylko dodała smaczku do absurdalności tego zwiastuna. Dawno nie byłem tak rozczarowany zapowiedzią gry - połączenie fortnite z burdelem na kółkach to nie Battlefield, na którego wszyscy czekali.
BrowserStack - @NapalInTheMorning: trzeba być idiotą, żeby mieszać do tego politykę. ...

źródło: comment_We7P69o5A86fLcifexdVqM3C1tCX7B0Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Python: jak rozumiem kotaku zostało opłacone żeby krytykować krytyków z choćby tak wydumanych powodów, wiadomo - marketing, ale że w Polsce ktoś bierze na poważnie tak głupią narrację? xD kogo tak w ogóle obchodzą GRACZE? xD to jest jakaś nowa subkultura, która może mieć jakikolwiek wpływ na cokolwiek, co niby ma zmienić czy gracze są białymi naziolami, czy kolorowymi demokratami? xD
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Electronic Arts też już raz tak sądziło. Wydając nowego Battlefronta.
Skończyło się na utracie kilku procent wartości akcji na nowojorskim parkiecie, największą falą hate'u w historii tego fandomu i groźbą utraty licencji od Disney'a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MasterAnimit: tak, tylko mi chodzi o to, że wiadomo - za oceanem ta dyskusja ma jasne podłoże - zarzuty rasizmu, nazizmu, mizoginii mają odwracać uwagę od prawdziwego powodu krytyki - natomiast mnie dziwi, że w Polsce, na końcu świata, ktoś podnosi takie zarzuty, ślepo kopiując za darmo strategię marketingową na USA, tam z pewnością opłaconą przez wydawców. xd
  • Odpowiedz