Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kwasnydeszcz: jeśli chodzi o układ rozrodczy to na pewno to że główne składniki spermy wcale nie pochodzą z jąder, tak w sumie tworza tam sie tylko plemnikii cała otoczka gdzieś dalej, i to że jądra zwiększają swoją objętość nie z powodu dlugiej abstynencji od seksu tylko w chwili podniecenia. A jeśli chodzi o całość fizjologi człowieka to jest coś co uwielbia powtarzać moja szwagierka, tzn że w chwili śmierci puszczają zwieracze,
przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest


@kwasnydeszcz: boże, przeczytałem "wycieczce" i chciałem dzwonić po służby...

że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

...to jest miiit... ale nie słyszałaś tego ode mnie...

Mnie ostatnio zszokowało, że nie wszystkie komórki są wymieniane. Niektóre mają tyle lat co organizm jako całość i są niewymienne.
@Aganiok__: wiem wiem jak to się odbywa, bylem w czymś jakby związku z dziewczyną która studiowała(jakaś tam szkoła policealna) w zawodzie położnej. Mówiła że główną zasadę jaką im przekazywała prowadzaca było dbać o życie dziecka a w drugiej linii o komfort( o ile w takiej sytuacji można mówić o jakimkolwiek komforcie) rodzącej. Więc chyba nie masz takiej tragedii
@Andi128 ja nie mam? No właśnie chyba jako rodzaca to mogę średnio fajnie mieć po rozcieciu. Czaje, że to dla wyższej idei itd. no ale #!$%@? NOZYCZKAMI CIACHAC.. . to nie takie łatwe potem jak gojenie się po zabiegu usunięcia stulejki :x