Wpis z mikrobloga

Neuropa upada po raz n-ty.

Tu widzimy trywializację fake newsów na wypoku poprzez nazywanie ich "memami" i wyśmiewanie osób, które z fake newsami walczą.

Jeżeli dnem jest masowe wykopywanie fake newsów, to neuropki właśnie zaczęły robić na tym dnie odwierty, wyśmiewając osoby prostujące fake newsy i masowo zakopując te sprostowania.

Ps. Drogi neuropku, który to czytasz, jeśli znasz jakiegoś "prawaka" który też wykopuje fake newsy, to nie umniejsza to w żaden sposób twojej niskiej inteligencji, która skłoniła cię do wykopania fake newsa lub zakopania jego sprostowania, jeśli coś takiego zrobiłeś.

Takie życie. ¯\_(ツ)_/¯

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #gimboateizm #wiara #kosciol #heheszki

Wołam @nie_daje_rady jako człowieka podnoszącego poziom wypoku poprzez zwalczanie chociaż części fake newsów, jak i @Clefairy którego to boli.
L.....i - Neuropa upada po raz n-ty.

Tu widzimy trywializację fake newsów na wypok...

źródło: comment_meC9atKXLNXZVoYdbAEwN3n2z5xYeDCs.jpg

Pobierz
  • 19
@Lawrence_z_Arabii: nie wyśmiewamy prostowania fake newsów tylko masowe tworzenia znalezisk o tytule "WYKOPKI ZNOWU COŚ TAM ŁYKNELI NA MIKROBLOGU" opisujących jakieś randomowe śmieszkowe rzeczy z mikrobloga.

Żeby chociaż te sprostowania były czymś ciekawym i wartościowym, a nie spamem na szybko, bo ktoś śmiał zaśmiać się z katolików.

Tutaj typ wrzucił cytat z biblii, większość nawet nie wie o co chodzi, ale hurr durr katolicka bojówka wykopuje xD

https://www.wykop.pl/link/4337979/na-wykopie-zdziwienie-podstawami-chrzescijanstwa-co-to-jalmuzna/
Clefairy - @LawrencezArabii: nie wyśmiewamy prostowania fake newsów tylko masowe twor...

źródło: comment_BlP3Jse68QwSyj5AP8B7luf1dHRPNZhD.jpg

Pobierz
@Lawrence_z_Arabii: Ładny damage control, ale nie zliczę przypadków gdzie były "hehe żarty" o mordowaniu gejów by oczyścić społeczeństwo albo powielany pierdylion razy temat, że homoseksualizm to choroba i psudomądrości wykopka na ich temat.

Pokażą lizanie relikwii przez licbazę to nie śmiej nawet się zaśmiać lewaqu, zdrajco narodu, gimboteisto!

Obrazek nie mówi NIC o tym ze to nie był fakenews. Opisuje reakcje społeczności. Trafnie.
Ładny damage control, ale nie zliczę przypadków gdzie były "hehe żarty" o mordowaniu gejów by oczyścić społeczeństwo albo powielany pierdylion razy temat, że homoseksualizm to choroba i psudomądrości wykopka na ich temat.


@Naxster: damage controll przed czym? Przed pochwałą głupoty?

Dalej to już tylko "A u was murzynów biją..."

Pokażą lizanie relikwii przez licbazę to nie śmiej nawet się zaśmiać lewaqu, zdrajco narodu, gimboteisto!


Jakbyś nie wiedział, @nie_daje_rady prostował kłamstwa Newsweeka,
Dalej to już tylko "A u was murzynów biją..."


@Lawrence_z_Arabii: ja cię z homofobami nie utożsamiam więc nie wiem jakie "wy". Obrazek był #!$%@? o OGÓLE wykopków. Nie mogę dodać czegoś co jest w oryginale.
To nie było "PRAWACY W TYM LAWRENCEZARABII TACY SĄ"
Wykop.pl taki jest. I jest.

Jakbyś nie wiedział, niedajerady prostował kłamstwa

Nie wiem kto to. Nie wiem jaki ma związek z tematem.

Za
Nie wiem kto to. Nie wiem jaki ma związek z tematem.


@Naxster: Przecież to jego dotyczy ten glupawy mem i komentarze pod nim.

Nie, zapał w szerzeniu "antygomboateizmu" (tu mój drogi jesteś winny bo rzucasz tym terminem na prawo i lewo, by potem kazać podać sobie dowód na nieistnienie) i obrony biednego kościółka katolickiego.


Zapał w prostowaniu kłamstw zawsze jest dobry, a nie można krytykować jednego prostowania kłamstw tylko dlatego, że
Nie wiem kto to. Nie wiem jaki ma związek z tematem.


@Naxster: Przecież to jego dotyczy ten glupawy mem i komentarze pod nim.

Nie, zapał w szerzeniu "antygomboateizmu" (tu mój drogi jesteś winny bo rzucasz tym terminem na prawo i lewo, by potem kazać podać sobie dowód na nieistnienie) i obrony biednego kościółka katolickiego.


Zapał w prostowaniu kłamstw zawsze jest dobry, a nie można krytykować jednego prostowania kłamstw tylko dlatego, że