Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazpodludzi #bekazpchychopatow #bekazlewactwa

odnośnie tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/32419601/nie-ma-to-jak-herbatka-z-rana-zabraklo-tylko-zydow/#comment-114965831

Bądź @lakukaracza_. Bądź bolszewickim ultrafanatycznym turboszowinistycznym antykatolikiem ( polecam przejrzeć jego posty), wojującym patoateistą i antysemitą.

Po wielu przegranych polemikach dokonaj dezercji intelektualnej ( no cóż, za wysokie progi chyba)
Pomimo, że to zrobiłeś dalej śledź posty zczarnolistowaneego usera, jak na niestabilną emocjonalnie i psychicznie jednostke przystało.

Zapomniałem dodać. Od 10 lat przyjmuj leki psychotropowe, mniej ewidentny problem psychiczny i emocjonalny.

Miej kolejne wahnięcie nastroju ( lub zapomnij dawki leku) i w ramach atomowego bólu dupy postanów zwołać gremialne kółeczko masturbacyjne neurotardów by pohehehać z użytkownika na punkcie którego masz obsesje,oczywiście niemerytorycznie. Niemniej u neurotardów merytoryka to coś co się wyrzuca na śmietnik. Liczy się chwilowe poczucie przynależności do sobie podobnej dezerterującej intelektualnie grupy w któej to można przez chwile rozładować własną frustracje.

Tak to się powoli żyje na tej wsi. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
5.....a - #neuropa #polityka #4konserwy #bekazpodludzi #bekazpchychopatow #bekazlewac...

źródło: comment_e4x5fixp9OktpU5GMxiGvkmbmh9neQgC.jpg

Pobierz
  • 23
@50HerbatGreya: Jestem chory, leczę się psychiatrycznie i mówię o tym wprost, bo może ktoś dzięki temu też zacznie się leczyć. Mi lekarz powiedział wprost, że jeszcze 30 lat temu jedynym rozwiązaniem mojej choroby byłoby zapicie się na śmierć lub samobój. Dzięki lekom pracuje, wychowuje dzieci i mam wspaniała żonę, która mnie wspiera od 20 lat.
@lakukaracza_:

Dzięki lekom pracuje, wychowuje dzieci


@lakukaracza_:

jestem lakukaracza, moge ziać nienawiściom wobec innych, moge zwymyślać innym co mi tylko do łba przyjdzie, moge urządzaćseanse nienawiści wobec innych a co tam, a jak ktoś przytoczy moje własne posty i poczuje się skompromitowany to proszem o współczuciem bo mam dzieci i żonem i jestem chory.


obrzydliwy jesteś
@CaveoPoland: Póki co stworzył kolejny wpis o mnie ( pomimo, że dalej ma mnie na czarnej co jest zabwane - dalszy ciąg mani prześladowczej) dla kółeczka gremialnej masturbacji w którym znowu nie napisał nic merytorycznego oprócz błagania o współczucie jak to niedobrze został potraktowany bo śmiałem przytoczyć jego przyznanie się do psychotropów.

W międzyczasie Zdążył jeszcze zrobić obrzydliwe wpisy drwiące z intencji modlitw katolików, które tylko potwierdzają jego hamobolszewicką szowinistyczną christianofobiczną