Wpis z mikrobloga

Mirki, jest na sali lekarz?
Prosze o pomoc
Otoz jestem aktualnie w Belgii, jezyk srednio znam wiec pytam was
Cale cialo od wczoraj mnie swedzi, ale to tak cholernie ze nie moge spac, na niczym sie skupić, ciagle sie drapie do krwi prawie, wyskakuja mi bable jak przy pokrzywce (moze to to?)
Co mam zrobic?
Przypuszczenia moje od czego to, to:
-Alergia na pylki kwiatow (mam ja, chociaz takich skutkow nie mialem nigdy)
-Alergia na psa (jestem w domu z psem, nigdy wczesniej z zadnym tyle nie przebywalem)
-Cos mnie pare dni temu ukosilo w nocy, na dloni mialem babla
-Okolo 3msc temu lekarz stwierdzil u mnie problemy z tarczyca a ja to olalem (ale w to watpie)
#pomocy #lekarz #choroba #pytanie #gownowpis #cozrobic #pytaniesoeksperta #medycyna
  • 15
@Kejesen: Miałem rok temu podobnie, po przeziębieniu wziąłem 2 tabletki Gripex po czym było już gorzej, na ciele wyszły mi na początku małe krostki, potem zmieniły się w pęcherze z ropą, ciągle swędziało, lekarz co dziennie stwierdział co innego i na końcu powiedział że on już nie wie co mi jest i wysłał mnie do szpitala i tam się okazało że mam 'zespół stevensa johnsona' to jest polekowa choroba więc jesli
@Kejesen Jak wyjeżdzaleś z Polszy to powinienes sobie wyrobić karte EKUZ uprawniajaca Cie do leczenia za granicą.
Myślę, że dermatolog powinien obejrzeć tę wysypke i skierować Cie na badania alergiczne czy coś...
A może wystarczyłoby przestać pić wode z kibla i by samo przeszło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Różnie to Polacy na obczyźnie oszczędzają na dorobku xD
@Kejesen: silne swedzrnie odbieraja radosc zycia, zwlaszcza rano to moga byc robaki.
Jesli bable albo zaczerwienione wieksze obszary wystepuja na ciele jeden obok drugiego w linii... sa to pluskwy w materacu, a wiec: dezodorant- zapalniczka, spal materac i uciekajz tej posesji natychmiast, pozdrawiam.
@cr6d: Nic nowego nie jadlem, szczerze alkoholu sporo pilem. Zazylem leki na alegie od kwiatow, wypilem jakies witaminy i przeszlo, mozliwe ze to materac rzeczywiście, pare dni temu spalem na innym lozku. Dzieki wszystkim naprawde ;)