Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dwa tygodnie temu brat miał wesele, ale pech chciał że na kilkadziesiąt minut przed oczepinami zaczęłam rodzić w 37 tygodniu ciąży. No kurde, córka mi się pchała sama na świat, chciałam donosić do 40 pełnych tygodni - nie moja wina.

Przed południem gdy cieszyłam się pierwszymi chwilami z dzieckiem, zadzwonił do mnie brat. Z awanturą. Że zepsulam mu impreze, ze tak sie nie robi, ze to bylo ich swieto a wszyscy cala noc pytali tylko o mnie, rodzice sie denerwowali, a to mial byc ich wieczór.
Smiertelnie sie obrazil. Zablokowal mnie na fb xD nie odpowiada na telefony. Jest starszy 6 lat, ma 34 lata, powinien miec olej w glowie a zachowuje sie jak dzieciak. Rodzice chcą pozostać bezstronni w tym konflikcie.

A może to ja źle zrobiłam? Może nie powinnam była wcale przychodzić? To pierwsza ciąża, nie czułam wcześniej zadnych oznak porodu, bylam zestresowana tym dniem, tak wyszło.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dwa tygodnie temu brat miał wesele,...

źródło: comment_5u46tj9N9OXqy91DGpKEK9cUNbNAgcvk.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@sp0q: To jest chyba sposób na odróżnienie gimbusa od dojrzałego faceta - 37 tydzień ciąży nie dziwi nikogo, kto ma jakiekolwiek doświadczenie z dziećmi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co za debil xD mógł po prostu wznosić toasty co chwile za nowego członka rodziny i się po prostu cieszyć. Widzę tu same profity dla niego: 1) nie zapomni o rocznicy ślubu bo to dzień urodzin siostrzeńca/siostrzenicy i pewnie z tej okazji będą imprezy. 2) mało kto ma tak wyjątkowe wesele.
Typ jest debilem xD

  • Odpowiedz
@FlasH: wyciągnijcie kije z dupy i nie zesrajcie się :D jesteście na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a spinacie się o żart, który fruwa po sieci od lat :D
  • Odpowiedz
@FotDK 40 tygodni. Jednak za donoszoną uznaje się taką 37. Jednak... czas ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czyli tak jakby było się już w ciąży, jak jeszcze nie doszło do zapłodnienia. Dlatego potocznie mówi się o 9 miesiącach.
  • Odpowiedz
ma 34 lata


Nie wieżę, nie ma tak głupich ludzi w takim wieku, umierają wcześniej, albo w tej historii jest pominięty jakiś drobny "szczegół" albo to bait, nawet tutejsze stulejki pałające nienawiścią do wszystkich kobiet których nie mogą kupić za PLN tak by się nie zachowali, bait lub dno jest grubsze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z jednej strony rozumiem, bo to miało być święto jego szczęścia, gdzie miał być w centrum wydarzenia z małżonką, a tutaj rodzenie i dupa, tak naprawdę urządził za kilka cebulionów imprezę nowonarodzeniową dla dziecka siostry. Chciałem napisać, że jego foch to przesada, ale jak już napisałem pierwszą część to tak trochę żal mi go, przesadził, ale czuję jego ból. Gorsza może być już tylko śmierć na weselu chyba i ew.
  • Odpowiedz
@FotDK wszystkie terminy w ciąży są umowne i pomimo postępu technologicznego nie zawsze są hiper prwcyzyjne. Wiek ciąży koryguje się tez przez badanie krwi i usg płodu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w mojej rodzinie też jest kilka zjebów. Kiedyś moja ciocia ogłosiła, że jest w ciąży. Tydzień później to samo jej siostra. Zgadnij, co zrobiła ta pierwsza? Obraziła się w ch*j XD bo jej siostra zepsuła radość z dzielenia się radosną nowiną xD
  • Odpowiedz