Wpis z mikrobloga

Ciężki temat, ale czasem nie ma innego wyjścia.

Krótko mówiąc jestem osobą niepełnosprawną, która ma problem ze znalezieniem pracy. Dlaczego? Bo może to być głównie praca zdalna. Jestem chory na mukowiscydozę. W przypadku tej choroby duże skupiska ludzi nie są dobrym miejscem do przebywania z powodów wszelkiego typu bakterii. Stan mojego zdrowia pogarsza się o wiele wolniej od czasu, kiedy jego większość spędzam w domu. Dodatkowo jasno od lekarzy usłyszałem, że praca w biurze mi nie pomoże.

Aktywnie szukam pracy, ale nie jest to takie proste jak mi się wydawało i mówiąc szczerze z tego powodu jest mi już bardzo źle. Nie chodzi nawet o samą kasę, ale o poczucie bycia niepotrzebnym. Zerowy odzew od fundacji też nie pomaga.

Może ktoś z Was szuka kogoś do wykonywania jakiejś pracy zdalnej? Jeśli nie to chociaż proszę o zaplusowanie tego wpisu żeby więcej osób go zobaczyło. Jest mi trochę wstyd to pisać, ale co mi pozostało.

Jeśli chodzi o moje umiejętności:

- frontend dev, ale na poziomie juniora - kilkanaście zrealizowanych projektów, mam swoją stronkę więc jakby ktoś był zainteresowany to na priva podeślę,
- analiza danych - skończyłem ekonomię więc kilka prac z wykorzystaniem tej umiejętności napisałem,
- pracowałem przez pewien czas przy wprowadzaniu danych i wyszukiwaniu hoteli oraz ocenie ich.

Jeśli będą jakieś pytania to śmiało, odpowiem.

#praca #pracazdalna #pracait #szukampracy
  • 131
@Wal_ton: Plusik poszedł, trzymam kciuki.
@nofluffjobs jestem w stanie polecić, bo dzięki nim wiem, co się dzieje w branży. Spróbuj też ogłosić się na Linkedin:
3 dni temu junior frontend dev z Katowic stracił pracę, bo jego pracodawca zbankrutował. Napisał, że szuka pracy i trochę o sobie, jakaś miła Pani z HRu udostępniła jego post i poszło lawinowo. Otrzymał 10 komentarzy z ofertami współpracy, a nie wiemy nawet ile wiadomości priv