Wpis z mikrobloga

@CapitalismConvict: tylko musisz to robić mądrze tzn. iśc z pismem do sklepu,ze obuwie bylo uzytkowane w sposob wlasciwy z jego przeznaczeniem nie zostalo zamoczone czyszczone srodkami zalecanymi przez producenta itd ładnie wyczyścic buty zeby nie zarzucili ci ich wielkiego zużycia itd. szukam pisma na ktore ja reklamowałem jak znajde wysle ci na priv
@wojuturek: Podeślij. Dzięki. To są buty trialowe, więc parę razy się zmoczyły. Natomiast nie czyściłem ich (co pewnie widać), bo uważam, że raz - niszczą się wtedy, dwa - i tak szybko się znowu zabrudzą, a po mieście w nich nie chodzę.
@pestis: wiem, że tak to wygląda, ale uwierz mi, że paznokieć znajduje się mniej więcej tam gdzie kończy się ta gruba guma, a zaczyna siatka pokryta gumą. Poza
@wojuturek: pisałem wyżej, że pół roku i 500km przebiegu.
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa od strony sklepu? Tzn. czy kontaktuje się z Adidasem i on rozpatruje ta reklamacje?
Użytkowałem zgodnie z przeznaczeniem, czyli biegałem po bezdrozach:)
Mam ciągle stare Adidasy, w których już wybiegałem 1000km i w nich tylko chodze. Tam też jest siateczka, ale żadnych śladów podobnej wady. Wytarły się zapietki, ale to u mnie normalne po takim przebiegu.
Pobierz CapitalismConvict - @wojuturek: pisałem wyżej, że pół roku i 500km przebiegu.
Orient...
źródło: comment_IwyVp42XUNPjALqoP3fbAbGBIu1M3FvV.jpg