Wpis z mikrobloga

#pociagdozyskow
Ja wczoraj pod koniec sesji realizowałem zyski i zredukowałem trochę pozycję na:
CDR,
JJB,
TSG

w całości sprzedałem 11bit
Spieniężyłem jakieś 25% portfela.

Kasę przeznaczę na dokupienie, jeśli prezentacje na E3 i PixelHeaven nie będą powalały i w poniedziałek / wtorek będzie panika.

W zeszłym tygodniu nie wychodziłem z PLW - liczyłem, że drugi pakiet kupiony tanio odsprzedam po 145 zł, ale nie udało się. O akcje tej spółki się nie boje - sporo premier i któraś na pewno da ładnie zarobić jak np. dała zarobić w ostatnim tygodniu VIVID, w piątek po wynikach wpadło im (+24.77%), akcje tej spółki jeszcze trzymam.
F51 przetrzymałem, nie sprzedałem po 30+ zł, liczę że do końca czerwca jeszcze coś pokażą.
  • 10
@szcz33pan: farma na pixelu dała znać że po tym jak się przyjął trailer o wersję na konsole można pytać kiedy, a nie czy. Też nie sprzedałem 30+, chociaż bylo założyć stop lossa na 27-28 jak widać. Też mam nadzieję że się w czerwcu pokażą i część środków przerzuce na inne firmy:)
@szcz33pan: Rozumiem, ja mimo wszystko trzymam, boję się , że nie zdąże wejść później na czas, a i po cichu liczę że podadzą za niedługo info odnośnie sprzedaży 1mln sztuk FP (wiem ze mówili, ze nie podadzą liczby sprzedanych sztuk, ale jacy są bitowcy każdy wie :), kto trzyma ten papier dłużej niż kilka msc ). PS swoją drogą polecam obejrzeć na forum inwestorskim 11b analizę pewnego Pana odnośnie tej spólki
@szcz33pan: Ja dziś podjąłem decyzję o kolejnej restrukturyzacji portfela. Po #!$%@? BRA, PXM i PLY przyszedł dziś czas na CIG którym już rzygać zacząłem. Zakupiłem za to F51 za 24 zł i zamierzam odrobić ogromną stratę z CIG. Mam jeszcze mniejszy pakiet F51 kupiony wcześniej za 18 przy ostatnich spadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A 11b też bym trzymał teraz. Chyba że faktycznie potrzebowałeś gotówki na coś