Wpis z mikrobloga

@Unik4t: ale zakazy obowiązują np. na pewnych odcinkach A4, dobrze oznakowane miejsca i co, coś to zmieniło? No nic. Kto to ma egzekwować? Jak niby złapiesz i udowodnisz? Wezwiesz policję na miejsce zdarzenia? O ile cię na centrali posterunkowy nie oleje to poczekasz godzinę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapuczina_corki_somsiada: wiem że jest to ignorowane. Ale jeżeli obowiązywało by na wszystkich autostradach i drogach szybkiego ruchu (z 2 pasami i więcej), to skala zjawiska była by mniejsza. Po 2, coraz więcej ludzi ma kamerki. Jeżeli posypały by się dotkliwe kary po przesłaniu nagrań, myślę że było by dużo lepiej.
  • Odpowiedz
#!$%@? mać. Człowiek robi po 40-50tys.km rocznie i to głównie eSkami i autostradami i się zastanawia, jakiego te wykopki mają pecha... wczoraj jakiś różowy informował o ciężarówkach wyprzedzających się przez 20km (słownie: dwadzieścia kilometrów). Ja ze swoimi przelotami NIGDY nie widziałem nawet w 1/4 tak długiego manewru. Prawdopodobnie podzieliła dystans przez "20cm" swojego faceta i stąd taki spektakularny wynik. Zauważ też jak pięknie się smyrają po jajkach w ramach kółka wzajemnej adoracji...
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: problem jak zwykle leży gdzieś po środku. Są takie mendy w osobówkach co specjalnie przyspieszają i hamują w ostatniej chwili, ale są też takie #!$%@? w tirach co widzą, że lecisz szybko lewym, ale maja na to #!$%@? i #!$%@?ą się przed maskę niemalże... ileż to razy tak miałem, a za mną nie jechało nic, absolutnie nic, poczekałby kilka sekund i nikogo nie blokował, ale nie, bo taka #!$%@? jedzie
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: oooo, dojeżdżasz paredziesiąt kilometrów tym samym odcinkiem autostrady codziennie, o żesz światowcu xD. Jak nie wyjeżdżasz poza polski #!$%@? to nie masz porównania. Pal licho jak to jest takie wyprzedzanie 10-30 sekund i dalej heja. To jest #!$%@?ące, jak taki #bekaztransa wyjebuje się przed maskę i zaczyna swoją próbę, najczęściej pod górę i na łuku w prawo
  • Odpowiedz
@pahamakaa:
A na CB
- EJ, JÓZEK, USPOKÓJ SIĘ Z TYM WYPRZEDZANIEM, WIOZĘ ŻYCIODAJNE MLEKO, MÓJ TRANSPORT JEST WAŻNIEJSZY OD TWOJEGO, NIE WYGŁUPIAJ SIĘ, Z MOJEGO MLEKA POWSTANĄ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, ZNACZKI POCZTOWE I KURTKI PRZECIWDESZCZOWE. NIE ZWOLNIĘ!
- OJ ZBIGNIEW, ZBIGNIEW. Z MOJEGO DREWNA WYPRODUKUJE SIĘ SAMOCHODY FORMULY JEDEN, CHLEB, JOGHURTY I LAMPKI NOCNE ORAZ STOJAKI NA STRZELBY. NIE WSPOMINAM O DLUGOPISACH Z FLUORESCENCYJNYM WKŁADEM. PUSZCZAJ MNIE.
- A CZY JA
  • Odpowiedz