Wpis z mikrobloga

W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" ktore sa efektem wyparcia i ucieczki od wziecia odpowiedzialnosci za to co sie popieralo oraz wypisywalo przed wyborami, prawilnie przypominam jak prawicowy wykop wygladal w 2015 roku - PiS mial byc generatorem bolu dupy lewactwa i ta wizja tak "prawaczkow" otumanila, ze zupelnie zatracili rozum, nie dostrzegali w programie tych wszystkich 500+, przyspieszonych emerytur, calego rozdawnictwa... MIALO BOLEC LEWAKOW! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz, jak dorosli faceci wypijcie to piwo, ktore nawarzyliscie. Czy prawica, czy nie - PiS jest wami - bo wy to tez taka "prawica" w cudzyslowiu :D

PS. ciagle mam o to jeki... ale tag #bekazprawakow bede konsekwentnie stosowal przy wpisach doczyczacych kolejnych genialnych pomyslow PiSu z pakietu #wenezuela+, bo to jest beka z was - prawakow, niezaleznie jaki ten pis jest.

PS2. i nie pierdzielcie mi o KORWINIE, bo podejscie mieliscie takie: "Co prawda lepszy Korwin, ale ze nie wejdzie to PiS tez dobry!" A za Duda Z PISU to wrecz pialiscie jak te napalone kury i lecieliscie do urn bo ma ladna zone i nie czyta z kartki.

#bekazprawakow #humorobrazkowy #polska #polityka #heheszki #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana
pk347 - W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" kt...

źródło: comment_2UwHU56ssBN2ctsx9z7NF87oxLYlDKil.jpg

Pobierz
  • 76
@pk347: ale do siebie nie równaj. TYLKO KORWIN

Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza
@repiv Na Korwin napewno nie w ostatnich wyborach. Kukiz prędzej. Korwin przecież strasznie stracił poparcie tutaj przed wyborami.
Korwin przecież strasznie stracił poparcie tutaj przed wyborami.


@Variv: ta i dlatego prawie dostał sie do sejmu xD
@repiv No własne prawie. Przecież wczesnej pod 10 % nawet podchodził. Do europarlamentu wcześniej miał ponad 8 o ile pamiętam. Wiec zanotował spadek.
Ja ich ostatnia nazywam po prostu konserwatystami. A by nie wchodzić w dywagacje kto jest prawica a kto nie.


@Variv: roznie, czesc ma po prostu swira na punkcie wlasnie konserwatyzmu, wiary tradycji itd, ale tez duza czesc to zwykli narodowi socjalisci, ktorzy temu cyrkowi przyklaskuja.
Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza @repiv Na Korwin napewno nie w ostatnich wyborach. Kukiz prędzej. Korwin przecież strasznie stracił poparcie tutaj przed wyborami.


@Variv: No to tez smieszne, KuPiS to czym sie niby od pisu rozni? Nie mowiac juz ilu stary Morawiecki wyprowadzil. Ten jego Wis to juz praktycznie czesc pisu. To tez wiele mowi o wykopkach. Podswiadomie chcieli PiSu ale