Wpis z mikrobloga

W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" ktore sa efektem wyparcia i ucieczki od wziecia odpowiedzialnosci za to co sie popieralo oraz wypisywalo przed wyborami, prawilnie przypominam jak prawicowy wykop wygladal w 2015 roku - PiS mial byc generatorem bolu dupy lewactwa i ta wizja tak "prawaczkow" otumanila, ze zupelnie zatracili rozum, nie dostrzegali w programie tych wszystkich 500+, przyspieszonych emerytur, calego rozdawnictwa... MIALO BOLEC LEWAKOW! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz, jak dorosli faceci wypijcie to piwo, ktore nawarzyliscie. Czy prawica, czy nie - PiS jest wami - bo wy to tez taka "prawica" w cudzyslowiu :D

PS. ciagle mam o to jeki... ale tag #bekazprawakow bede konsekwentnie stosowal przy wpisach doczyczacych kolejnych genialnych pomyslow PiSu z pakietu #wenezuela+, bo to jest beka z was - prawakow, niezaleznie jaki ten pis jest.

PS2. i nie pierdzielcie mi o KORWINIE, bo podejscie mieliscie takie: "Co prawda lepszy Korwin, ale ze nie wejdzie to PiS tez dobry!" A za Duda Z PISU to wrecz pialiscie jak te napalone kury i lecieliscie do urn bo ma ladna zone i nie czyta z kartki.

#bekazprawakow #humorobrazkowy #polska #polityka #heheszki #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana
pk347 - W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" kt...

źródło: comment_2UwHU56ssBN2ctsx9z7NF87oxLYlDKil.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
nawet dróg i toalet nie było?


@Usmiech_Niebios: lokalne byly w dramatycznym stanie, autostrad praktycznie nie bylo... Jadac dalej, np. na 500 km potrzebowales calego dnia bo wlokles sie w zabudowanym. Jezeli chodzi o infrastrukture sanitarna - tak w b.wielu mniejszych miejscowosciach byly szamba... dalej sa i ciagle sukcesywnie zastepuje sie je normalna kanalizacja - za unijna kase. Serio tego nie pamietasz? Ile ty masz latek?
  • Odpowiedz
le ty masz latek


@pk347: A Ty? Zresztą głupie pytanie, pytać propagandzistę o detale z życia. Polska miała być N I C Z Y M, a tu się okazuje że jakieś drogi były (bo były, to że UE pomogła to prawda, ale daleki jestem od wizji łysego pola przed nim), w mniejszych miejscowościach toalet były szamba, co do tej pory jest spotykane we Francji np.
https://www.justlanded.com/english/France/Articles/Property/Septic-Tanks
To jaki kraj był/jest C
  • Odpowiedz
@pk347 PiS to centrolewica o poglądach konserwatywnych, jest tak że względu na to, że PiS jest partią socjaldemokratyczną, wprowadza socjalizm, którego idea jest czysto lewicowa oraz zachowuje poglądy konserwatywne, które wcale nie są wbrew popularnemu stereotypowi domeną ugrupowań prawicowych, ale reprezentują je zarówno osoby popierające lewicę jak i prawicę. Dziękuję i do widzenia.
  • Odpowiedz
PiS to centrolewica o poglądach konserwatywnych, jest tak że względu na to, że PiS jest partią socjaldemokratyczną, wprowadza socjalizm, którego idea jest czysto lewicowa oraz zachowuje poglądy konserwatywne, które wcale nie są wbrew popularnemu stereotypowi domeną ugrupowań prawicowych, ale reprezentują je zarówno osoby popierające lewicę jak i prawicę. Dziękuję i do widzenia.


@LechuBezSmiechu: yyyyyyyy
  • Odpowiedz
@pk347: Jakby nie patrzeć to kampanię prezydencką Komorowski i PO #!$%@? koncertowo. Po prostu oddali walkowerem. Tusk odszedł i się wszystko posypało. Zresztą tak samo będzie z PiS jak Kaczyński kiedyś odejdzie. Faktem jest też to że wykopowa hehe prawica pałowała wiplera do PiS-u non stop a koronnym argumentem było "lewaków boli dupa". Zresztą ta część wykopków cierpi na syndrom wyparcia pt: "jesteś prawicowcem dopóki nie zrobisz niczego głupiego wg mnie".
  • Odpowiedz
@pk347 Fakt, nie wymieniłem żadnych konkretnych argumentów a jedynie swoje luźne spostrzeżenie, które można uargumentować. Miałem jedynie nadzieję, że podasz argumentację dla swojej tezy. Niestety z tego co widać się przeliczyłem.
  • Odpowiedz
Jakby nie patrzeć to kampanię prezydencką Komorowski i PO #!$%@? koncertowo. Po prostu oddali walkowerem. Tusk odszedł i się wszystko posypało. Zresztą tak samo będzie z PiS jak Kaczyński kiedyś odejdzie. Faktem jest też to że wykopowa hehe prawica pałowała wiplera do PiS-u non stop a koronnym argumentem było "lewaków boli dupa". Zresztą ta część wykopków cierpi na syndrom wyparcia pt: "jesteś prawicowcem dopóki nie zrobisz niczego głupiego wg mnie". Wystarczy popatrzeć
  • Odpowiedz
@LechuBezSmiechu: no ale o czym ja mam z toba rozmawiac gdy twierdzisz, ze Pis to socjaldemokracja... z cala prawacka, konserwatywna obyczajowka, brakiem szacunku do ustroju, prawa, demokracji itd... No kompletny odlot.
  • Odpowiedz
@pk347 Po pierwsze: Tak PiS to socjaldemokracja, niejednokrotnie jego członkowie mówili o tym, że są zwolennikami demokracji itd. A tego, że popiera socjalizm nie muszę tłumaczyć bo mamy chociażby takie programy jak 500+ i mieszkanie+, które są programami SOCJALNYMI. Po drugie: Czym właściwie jest tak jak to ująłeś "prawacka, konserwatywna otoczka"? Czym się ona #!$%@?, czym ona właściwie jest? Po trzecie: nie wiem jak jest w Polsce z rzekomym łamaniem konstytucji czy
  • Odpowiedz