Wpis z mikrobloga

W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" ktore sa efektem wyparcia i ucieczki od wziecia odpowiedzialnosci za to co sie popieralo oraz wypisywalo przed wyborami, prawilnie przypominam jak prawicowy wykop wygladal w 2015 roku - PiS mial byc generatorem bolu dupy lewactwa i ta wizja tak "prawaczkow" otumanila, ze zupelnie zatracili rozum, nie dostrzegali w programie tych wszystkich 500+, przyspieszonych emerytur, calego rozdawnictwa... MIALO BOLEC LEWAKOW! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz, jak dorosli faceci wypijcie to piwo, ktore nawarzyliscie. Czy prawica, czy nie - PiS jest wami - bo wy to tez taka "prawica" w cudzyslowiu :D

PS. ciagle mam o to jeki... ale tag #bekazprawakow bede konsekwentnie stosowal przy wpisach doczyczacych kolejnych genialnych pomyslow PiSu z pakietu #wenezuela+, bo to jest beka z was - prawakow, niezaleznie jaki ten pis jest.

PS2. i nie pierdzielcie mi o KORWINIE, bo podejscie mieliscie takie: "Co prawda lepszy Korwin, ale ze nie wejdzie to PiS tez dobry!" A za Duda Z PISU to wrecz pialiscie jak te napalone kury i lecieliscie do urn bo ma ladna zone i nie czyta z kartki.

#bekazprawakow #humorobrazkowy #polska #polityka #heheszki #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana
pk347 - W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" kt...

źródło: comment_2UwHU56ssBN2ctsx9z7NF87oxLYlDKil.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@pk347: ale do siebie nie równaj. TYLKO KORWIN
Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza
  • Odpowiedz
  • 0
@pk347: ale do siebie nie równaj. TYLKO KORWIN

Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza
@repiv Na Korwin napewno nie w ostatnich wyborach. Kukiz prędzej. Korwin przecież strasznie stracił poparcie tutaj przed wyborami.
  • Odpowiedz
Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza


@repiv: ta szczegolnie w prezydenckich. W II turze.
  • Odpowiedz
  • 0
Korwin przecież strasznie stracił poparcie tutaj przed wyborami.


@Variv: ta i dlatego prawie dostał sie do sejmu xD
@repiv No własne prawie. Przecież wczesnej pod 10 % nawet podchodził. Do europarlamentu wcześniej miał ponad 8 o ile pamiętam. Wiec zanotował spadek.
  • Odpowiedz
Ja ich ostatnia nazywam po prostu konserwatystami. A by nie wchodzić w dywagacje kto jest prawica a kto nie.


@Variv: roznie, czesc ma po prostu swira na punkcie wlasnie konserwatyzmu, wiary tradycji itd, ale tez duza czesc to zwykli narodowi socjalisci, ktorzy temu cyrkowi przyklaskuja.
  • Odpowiedz
Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza @repiv Na Korwin napewno nie w ostatnich wyborach. Kukiz prędzej. Korwin przecież strasznie stracił poparcie tutaj przed wyborami.


@Variv: No to tez smieszne, KuPiS to czym sie niby od pisu rozni? Nie mowiac juz ilu stary Morawiecki wyprowadzil. Ten jego Wis to juz praktycznie czesc pisu. To tez wiele mowi o wykopkach. Podswiadomie chcieli PiSu ale
  • Odpowiedz
Duda mnie złapał tym, że obiecał karać dwa lata za in vitro i wprowadzić średniowiecze w Polsce. Niestety zostałem oszukany.


@marianbaczal: Polecam PO, oni obiecuja postepowosc, a potrafia pojsc w tym-przeciwnym kierunku XD
  • Odpowiedz
@pk347: ja mam inna opinie na ten temat - PiS ma nową kategorie; nie są ani prawica ani lewica, są po prostu populistami. Ale, no, że to akurat prawicowe środowiska lyknely wszystko co Ci antypolscy zdrajcy obiecali... No coz, to już świadczy o tych prawicowych środowiskach
  • Odpowiedz
PiS to prawicowi populiści. Ich narracja na temat historii, kultury, obyczajów, Kościoła Katolickiego, integracji europejskiej, OZE, ochrony środowiska itd. jest prawicowa.


@PreczzGlowna: otoz to.
  • Odpowiedz