Wpis z mikrobloga

W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" ktore sa efektem wyparcia i ucieczki od wziecia odpowiedzialnosci za to co sie popieralo oraz wypisywalo przed wyborami, prawilnie przypominam jak prawicowy wykop wygladal w 2015 roku - PiS mial byc generatorem bolu dupy lewactwa i ta wizja tak "prawaczkow" otumanila, ze zupelnie zatracili rozum, nie dostrzegali w programie tych wszystkich 500+, przyspieszonych emerytur, calego rozdawnictwa... MIALO BOLEC LEWAKOW! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz, jak dorosli faceci wypijcie to piwo, ktore nawarzyliscie. Czy prawica, czy nie - PiS jest wami - bo wy to tez taka "prawica" w cudzyslowiu :D

PS. ciagle mam o to jeki... ale tag #bekazprawakow bede konsekwentnie stosowal przy wpisach doczyczacych kolejnych genialnych pomyslow PiSu z pakietu #wenezuela+, bo to jest beka z was - prawakow, niezaleznie jaki ten pis jest.

PS2. i nie pierdzielcie mi o KORWINIE, bo podejscie mieliscie takie: "Co prawda lepszy Korwin, ale ze nie wejdzie to PiS tez dobry!" A za Duda Z PISU to wrecz pialiscie jak te napalone kury i lecieliscie do urn bo ma ladna zone i nie czyta z kartki.

#bekazprawakow #humorobrazkowy #polska #polityka #heheszki #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana
Pobierz pk347 - W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" kt...
źródło: comment_2UwHU56ssBN2ctsx9z7NF87oxLYlDKil.jpg
  • 76
@pk347 PiS to największe lewactwo i najbardziej komunistyczny rząd od '89. :) Prawactwo i lewactwo, to ta sama strona zamordystycznego i antyliberalnego medalu.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: doedukowanie się z trollowania w sensie? Działalność pk347 jest akurat szeroko znana na wypoku. Nie zapisałem jego najlepszych wpisów, ale marzy mu się żeby Polska była nowoczesna i oświecona, albo chociaż by ktoś złapał za mordę tę nieoświeconą część i boli go po prostu że to nie on i jego mocodawcy zaliczają się do obecnie łapiących ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobierz UsmiechNiebios - @NieprzyjaznyZiemniak: doedukowanie się z trollowania w sensie? Dzia...
źródło: comment_sRZAppXOijxP3pyBVocGfwdhG6jZO9QD.jpg
@vardum: a dzwonię na policję? Spędziłem kiedyś circa pół godziny na patrzeniu w profil pk347 i wybieraniu co śmieszniejszych kwiatków, ogół twórczości tego trolla nie zmienił się od tego czasu. Fajne jest też to że o Polsce same najeżdżające wydźwięki humorystyczne, ale jak podmienimy na Ukrainę uzyskamy to XD
Pobierz Usmiech_Niebios - @vardum: a dzwonię na policję? Spędziłem kiedyś circa pół godziny n...
źródło: comment_9aUWTobtz8IvBDL5kv2WCBERsPV77wGJ.jpg
i lecieliscie do urn bo ma ladna zone i nie czyta z kartki.


@pk347: Bo na tamten czas to wystarczyło by być lepszym kandydatem od Janusza Bronka, a że w trakcie kadencji ludzie przestają popierać danego polityka to normalne, Nie rozumiem czego oczekujesz, by jak psy byli wierni danemu politykowi? xD
@alonso117: pk347 oczekuje jednego - by "but nad mordą Polaków" należał do jego opcji - i nie cofnie się przed niczym dopóki do tego nie dojdzie. Codzienny wpis o PiSie? Bez problemu! Pojawia się pytanie czy mu płacą, patrząc na bohaterską obronę Ukrainy wyżej jest to bardzo prawdopodobne, na Polskę można narzekać, ale Ukraina? UUU, antyukrainizm! Przynajmniej aż mocodawcy nie zezwolą XD
To, że należy szanować nie tylko siebie?


@vardum: nie no, szanować należy wszystkich poza sobą, Ukrainę wspierać, Polskę humorystycznie obrażać XD Dlatego ludzie zarzucali mu bycie Ukraińcem, bo w końcu na nią nie śmiał źle spojrzeć, ale moim zdaniem takie po prostu dostał wytyczne z centrali wówczas, nie atakować Ukrainy, jedynie Polskę ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Także szanować tych za których szkałowanie akurat nie płacą by bardziej
@alonso117: zmiana zdania to jedno. Ale teraz raptem okazuje się że PiSu to w ogóle nikt tu nigdy nie popierał. A przecież w czasie wyborów nawet spamu JKM było mało, za to pisowskiego - do wyrzygania.
Zresztą z Trumpem jest to samo - najpierw postów od groma, propaganda jakby wypok mógł zmienić rezutat tamtych wyborów, a teraz się okazuje, że skądże znowu, nikt nie popierał i nie chwalił.

I to jest
@Usmiech_Niebios: ale gdzie obrażał Polską flagę? Ja też głównie się śmieje z Polaków, bo sam jestem Polakiem i trzeba wysmiewać nasze wady, żeby ludzie zrozumieli, że robią coś źle i żeby nam się żyło lepiej. W Ukrainie pala śmieci? A niech sobie pala. W Polsce pala śmieci? Wtedy pietnuje to zachowanie, bo tutaj mieszkam i chce oddychać czystym powietrzem.
Ja też głównie się śmieje z Polaków, bo sam jestem Polakiem i trzeba wysmiewać nasze wady, żeby ludzie zrozumieli, że robią coś źle i żeby nam się żyło lepiej.


@vardum: weź mi pokaż swoją dedykację. Masz codzienny "wydźwiękujący humorystycznie" wpis o tym jak to w Polsce jest źle bo olaboga PiS rządzi? Bo chyba nie zdajesz sobie sprawy ze skali naszego trolla, wejdź w jego profil i popatrz na ilość wpisów
Zresztą jeżeli mnie pamięć nie myli to wykopki głosowali w większości na Korwina albo Kukiza


@repiv: kuce w II turze wyborów głosowały w większości na Dudę, większość wykopków też
Ni #!$%@? z tego komentarza tego nie widać, a jeżeli tak to gdzie konkretnie?


@iAmTS: no nie wiem, we fragmencie że wiezie na manowce, a w domyśle - że to ekipa pk powinna przejąć ster? Nie mam posta kiedy postuluje podzielenie Polski na wschód i zachód - w domyśle nowoczesność i "chłopstwo" którym tak gardzi, więc musisz uwierzyć mi na słowo że istniał. A wrzucam screena drugi raz z tezą, bo
@Usmiech_Niebios: żadnego stresu, tylko śmieszy mnie to, że tekst wzięty na sucho na screenie bez złej woli i dorabiania treści zupełnie nie zawiera tego co postulujesz. Nawet ten "podział Polski" nie musi konkretnie oznaczać fizycznego podziału i zamknięcie tego chłopstwa do obór. Dlatego się tylko odzywam. Nie zgadzam się z pk we wszystkim, ale twój wpis to teza bez dowodów w treści screenów.

no nie wiem, we fragmencie że wiezie na