Wpis z mikrobloga

W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" ktore sa efektem wyparcia i ucieczki od wziecia odpowiedzialnosci za to co sie popieralo oraz wypisywalo przed wyborami, prawilnie przypominam jak prawicowy wykop wygladal w 2015 roku - PiS mial byc generatorem bolu dupy lewactwa i ta wizja tak "prawaczkow" otumanila, ze zupelnie zatracili rozum, nie dostrzegali w programie tych wszystkich 500+, przyspieszonych emerytur, calego rozdawnictwa... MIALO BOLEC LEWAKOW! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz, jak dorosli faceci wypijcie to piwo, ktore nawarzyliscie. Czy prawica, czy nie - PiS jest wami - bo wy to tez taka "prawica" w cudzyslowiu :D

PS. ciagle mam o to jeki... ale tag #bekazprawakow bede konsekwentnie stosowal przy wpisach doczyczacych kolejnych genialnych pomyslow PiSu z pakietu #wenezuela+, bo to jest beka z was - prawakow, niezaleznie jaki ten pis jest.

PS2. i nie pierdzielcie mi o KORWINIE, bo podejscie mieliscie takie: "Co prawda lepszy Korwin, ale ze nie wejdzie to PiS tez dobry!" A za Duda Z PISU to wrecz pialiscie jak te napalone kury i lecieliscie do urn bo ma ladna zone i nie czyta z kartki.

#bekazprawakow #humorobrazkowy #polska #polityka #heheszki #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana
Pobierz pk347 - W zwiazku z nasileniem sie wpisow typu: "ale PiS to nie prawica lewaku!!!" kt...
źródło: comment_2UwHU56ssBN2ctsx9z7NF87oxLYlDKil.jpg
  • 76
że tekst wzięty na sucho na screenie bez złej woli i dorabiania treści zupełnie nie zawiera tego co postulujesz

Z U P E Ł N I E. Dobrze że jesteś o wielki interpretatorze, Twoja wersja na pewno jest właściwa XD

Nawet ten "podział Polski" nie musi konkretnie oznaczać fizycznego podziału i zamknięcie tego chłopstwa do obór.


@iAmTS: jak łaskawie.

Nie zgadzam się z pk we wszystkim, ale twój wpis to teza
no ale to ty wnosisz oskarżenie o to, że on nie chce uwolnienia od pisu (jak każdy przeciwnik pis, i przeciwnik po kiedyś chcący uwolnienia od po)


@iAmTS: to pk347 reprezentuje typowego przeciwnika PiS? Wejdź na jego profil, bo chyba nie wiesz o kim piszesz. Słowo "obsesja" byłoby tu łagodne, słowo "opłata" zaś w pełni zrozumiałe.

tylko chce własnego totalitaryzmu

No marzy mu się żeby ci wszyscy głosujący na PiS mieli
@Usmiech_Niebios: i znowu... nie widać tego ze screenów które wkleiłeś, co wyśmiałem. Nie jestem od oceniania postawy pk. Nawet może i masz rację, ale to #!$%@? wklejaj coś co zawiera dowód na tezę którą prezentujesz. Wszystko co mówisz się opiera o "ja to znam pk, on się wypowiadał krytycznie na temat władzy i sytuacji np. ukrainy, na pewno jest totalitarnym komuszym dzieckiem".
nie widać tego ze screenów które wkleiłeś, co wyśmiałem


@iAmTS: wiesz, jak nie chcesz tego zobaczyć to nie znaczy że nie widać. Masz pan inne:
https://www.wykop.pl/wpis/29827017/nie-rozumiem-prawicowych-polakow-dlaczego-oni-spra/

Nie rozumiem prawicowych Polaków.

Dlaczego oni sprawiają wrażenie ludzi opętanych szałem (w tym auto)destrukcji?

Nie kontrolowałbyś ludzi O P Ę T A N Y C H S Z A Ł E M dla ich dobra? Opętania wymagają opiekuna. Na szczęście jest pk XD

Czytając wykop
Pobierz Usmiech_Niebios - > nie widać tego ze screenów które wkleiłeś, co wyśmiałem

@iAmTS...
źródło: comment_ua5C422nB5f4rqXCVpxvK3UoikZOHC4K.jpg
@pk347 Prawica która podbosi podatki i tworzy nowe, która nie jest wolnościowa - wrecz przeciwnie, ogranicza wolność (gospodarczą) więc to bardziej komunizm, a komunizm to lewica

Mimo wszystko lewica=pracwica= patologia, nikt nie ma zielonego pojęcia o polityce, ekonomii i głosują na socjalistów obie strony
@Usmiech_Niebios: o zesz... co tu sie dzieje XD... natrzepal tu jakichs elaboratow, nawrzucal screenow, udowodnil ze nie umie czytac ze zrozumieniem i jeszcze dumny z siebie... jak nic mam psychofana. Wyjdz na powietrze czy cos. xD
Tak. Nie lubie pisu bo uwazam ze to antypatrioci, niczym szarancza, ktora wszystko niszczy nie zwazajac co bedzie pozniej... i co bolesnie odczujemy. Nie, nie ma zadnej mojej grupy... teraz jak N padla nawet nie
Gdzie tu chęć wpędzenia pod własny but?


@iAmTS: ależ, własny bądź mocodawców. W końcu "Polacy są znośni gdy mają but nad mordą". W końcu "wolę niemiecką smycz niż "patriotów"". Gdzie tu chęć współpracy z Niemcami? Gdzie tu chęć czynienia Polaków znośnymi tym sławetnym "butem nad mordą"? Skąd założenie że człowiek lajkujący i postujący takie treści widzi się jako osobę która pod tym butem trzymać powinna?
No generalnie w domyśle, nie napisał
Pobierz Usmiech_Niebios - > Gdzie tu chęć wpędzenia pod własny but?

@iAmTS: ależ, własny b...
źródło: comment_wJMc8fH6nHfgYMc73ymVLOe9T2EMNriy.jpg
To konserwatywni socjaliści, czyli #!$%@? zjeby.


@VCO1: ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie napisane XD
Chociaz socjalisci tez potrafia byc ogarnieci... Australia, Skandynawia... ale to wymaga naprawde wysoko rozwinietego spoleczenstwa i baaaardzo wysokiej klasy politykow. Dysponowanie zbierana z podatkow kasa to wielka odpowiedzialnosc i mnostwo pokus. Na naszym etapie widac jak to sie konczy... kupowaniem elektoratu.
@Usmiech_Niebios: prowadzisz walkę w swoim mniemaniu jak najbardziej słuszną, ale zastanów się nad jednym. Skoro ty wyciągasz takie wnioski na podstawie jego wpisów to czy twoje obroniłyby się pod taką samą krytyką? Chciałbyś żeby wszystkich aktywnych pod tagiem polityka tak charakteryzować? Mówiłem to już, nadinterpretujesz używając do tego jakiegoś wyobrażenia o pk. Nawet przecież nie wiesz do końca czy plusował bo się zgadzał z całością, fragmentem czy za żart. Każdego można
ale gdzie obrażał Polską flagę? Ja też głównie się śmieje z Polaków, bo sam jestem Polakiem i trzeba wysmiewać nasze wady, żeby ludzie zrozumieli, że robią coś źle i żeby nam się żyło lepiej. W Ukrainie pala śmieci? A niech sobie pala. W Polsce pala śmieci? Wtedy pietnuje to zachowanie, bo tutaj mieszkam i chce oddychać czystym powietrzem.


@vardum: w punkt... oczywiscie, ze wysmiewam polskie absurdy... bo tylko zwracajac na nie
Tylko, ze ja mu to napisałem jako odpowiedź na identyczny wpis do kogoś, on to inicjował.

Jeden screen można wyrwać z kontekstu, tuzin wpisów po półgodzinie przeglądania tagów - nie bardzo.

Nawet przecież nie wiesz do końca czy plusował bo się zgadzał z całością, fragmentem czy za żart.

Po jednym nie, ale po pięciu masz jakieś pojęcie, a po dziesięciu - wstępny obraz poglądów.

Traktujesz te rzeczy w oderwaniu od wszystkiego. Ot