Wpis z mikrobloga

Mireczki pijcie ze mną kompot i trzymajcie kciuki. Za chwilę wyjeżdżam z 4 kolegami na #motocykle na mecz #polska - #senegal na #mistrzostwaswiata2018 do #moskwa . Przed nami ponad 4kkm, 5 krajów, 8 dni w drodze ( w tym jeden dzień bez jeżdżenia w Moskwie). Dziś odcinek #wroclaw #bialapodlaska. 530 km :)
Oby obyło się bez problemów, defektow i nieprzyjemnych niespodzianek. Jak będą zainteresowani to będę starał się pisać co wieczór :)
Pozdro i z fartem!
Przepior86 - Mireczki pijcie ze mną kompot i trzymajcie kciuki. Za chwilę wyjeżdżam z...

źródło: comment_OUuUL0YrUHARMdMuUAqZ6kJsenfd0CAf.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Przepior86: panie mnie po 600km dupa wchodzi między żebra z bólu a tu 4k? xD albo wiecie co robicie i was to nie rusza albo nie wiecie w jak czarnej dupie jeszcze będziecie - trzymam dupę! ym kciuki
  • Odpowiedz
@sing: przejechać przez granicę to nie problem, tam nie ma po prostu kontroli granicznej, gorzej gdyby ktoś na miejscu chciał zajrzeć do paszportu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przepior86: Lewa w gore mirku! Ja dzisaj mam wyjazd do Francji na 9 dni, temat przewodni "Ladowanie w Normandii" a na sam koniec wisienka na torcie > Hellfest w Clisson

Szerokosci i przyczepnosci!
  • Odpowiedz