Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie tabelę do Pesa, Myclub, mecze sim. Wziąłem stoper i zacząłem mierzyć czas rozpoczętego meczu bez mojej interwencji. Wyszło mi, że mecz trwa 15 minut z grubsza, ale to wyszło bez bramek. Va bene, ale można czasem oderwać się i nacisnąć start, choćby przy menu połowy. Przerwa między meczami to jakieś 2 minuty. Na stałe wpisałem dane jaką kasę mam za wygraną, to można jeszcze lepiej obliczyć.

Dalej dane to ilość mojego WDL. Z tego wyciągnąłem średnią na mecz. Od tego odjąłem średnią pensję tych łaków, jest ich 11, co 10 meczy się im odnawia kontrakt. Więc (480 * 11) / 10 i to odjąć od średniej kasy z meczu. Dalej, policzyłem ile trzeba grać, a raczej obserwować by mieć z tego jakiś hajs.
Przez 5 godzin 40 minut nabije mi kasy na dwa losowania xD Albo robię coś źle, albo to jest najbardziej bezczelny farming na świecie

Coś więcej powinienem brać pod uwagę?

#gry #matematyka trochę #pes2018 #pes #myclub
TymRazemNieBedeBordo - Zrobiłem sobie tabelę do Pesa, Myclub, mecze sim. Wziąłem stop...

źródło: comment_kbwduDxAF5ASZZS5ouLmqns0xa0Ab9JD.jpg

Pobierz
  • 9
@marianoitaliano: Dlatego trzeba znaleźć balans. Gdyby brać pod uwagę rozwijanie obecnych graczy do momentu gdy nie przegrają żadnego meczu? Wzrośnie ich cena, ale też wzrośnie ich skuteczność. I być może nawet treneiro byłby za free przy odrobinie fuksa. Wg tabeli https://www.reddit.com/r/WEPES/comments/775sct/the_definitive_guide_to_contract_costs_in_myclub/ warto grindować low levele, bo i tak ich koszt nie wyniesie więcej niż 800 nawet na uber levelu.
Tylko kto ma czas i cierpliwość.