Wpis z mikrobloga

Wiecie jak wygląda miasto z mojej perspektywy gdzie całe życie żyłem na wsi?

Dla mnie miasto to smutny widok, bardzo szary, ludzie siedzą w betonowych klatkach jak kury na grzędzie, są hodowani by pracować, płacić i umierać

Wszędzie dookoła nich jest tysiące innej podobnej szarej masy, która chcę się wyróżnić od szaraków robiąc sobie tatuaże, kolorowe wlosy, kolczyki czy dziwny ubiór przez co wyglądają komicznie

Nigdy nie chciałbym zamieszkać w bloku na stałe
#przegryw #przemyslenia #wies #miasto #tatuaze #depresja
H.....s - Wiecie jak wygląda miasto z mojej perspektywy gdzie całe życie żyłem na wsi...

źródło: comment_dhRHHOWhW7kF0rhFA0bJHmbGj7q5esdr.jpg

Pobierz
  • 81
@Helsantonio_Montes: E tam, pleciesz, co kto lubi. Dla mnie miasto jest fantastycznym wyborem. Jest kolorowo, mam dużo możliwości, poznaję nowych ludzi. Jest głośno i wesoło, mogę się bawić kiedy chcę i wszystko mam na wyciągniecie ręki. Małe miasteczko ma to do siebie, że jest zakompleksione, każdy się zna, wszyscy obgadują. Jeden bar, w którym ciągle siedzą te same mordy. Możesz sobie wybierać zajęcia fitness w sali gimnastycznej, albo można uczestniczyć w
@Helsantonio_Montes: Co to za przeintelektualizowane #!$%@?? Mieszkanie na wsi to najbardziej #!$%@? pomysł jaki może być. Nic się nie dzieje, nic nie ma, a jak chcesz do głupiego kina jechać to jest cała wyprawa. Jak czegoś zapomnisz i idziesz do lokalnego sklepu to płacisz 3x więcej niż w sieciowce. W mieście to masz wystawy, koncerty i teatry, imprezy, klubów i pubów do wyboru o każdej tematyce i każdym przedziale cenowym. Znaleźć
@Helsantonio_Montes #!$%@?. Większość ludzi na wsi spędza dużo wolnego czasu na ogarnianiu domu i ogrodu bo wszystko jest na twojej głowie odśnieżanie, trawnik, wszystkie remonty, ogrzewanie td. co tydzień trzeba cały dzień na to poświęcać.
W mieście masz znajomych, weekendowe wyjścia, powrót po pijaku uberem z pubu za 20zl, kino, blisko lekarza i wszystkiego.
A na wsi Każdy wypad do miasta tylko autem które trzeba mieć dwa. Bliżej do pracy (skończyły się
@G-R-B: ewolucyjnie człowiek jest przystosowany do życia w małych, kilkunasto osobowych grupkach. Wieś to najlepsze miejsce jeśli znasz siebie i chcesz mieć spokój psychiczny. Gdzieś, kiedyś widziałem badania na temat życia w mieście i porównania tych spolecznosci. I ogólnie badania ukazały, że człowiek żyjący w Wielkiej grupie (miasta) jest bardziej apatyczny, posiada mniejsza zdolność odczuwania empatii. I jest mniej szczęśliwy. Oczywiście nie burzcie się wykopki, że w ty tacy nie jesteście
@Helsantonio_Montes: #!$%@?. Żyłem już i w większym mieście i prawie na wsi, wszystko ma swoje wady i zalety.
Na wsi nie ma betonowych klatek, jest większa przestrzeń, tylko że przeważnie nic tam #!$%@? nie ma i w wolnym czasie możesz zrobić conajwyżej grilla albo iść raz do roku na jakiś #!$%@? festyn parafialny, oprócz tego żyjesz sobie z dnia na dzień bo nic się tam #!$%@? nie dzieje xD nie pójdziesz
@Helsantonio_Montes Mieszkańcy wsi za to mają swoje wielkie domy w których przez 8 miesięcy w roku marzną bo do budowali swoje 3 piętra to nikt nie pomyślał o kosztach ogrzewania, w ogóle nie grzebią się w głównie swoich zwierząt, w ogóle nie są hodowani by pracować płacić i umierać xD
Dzieci w ogóle nie muszą o 5 czekać już na przystanku autobusu szkolnego, w ogóle nie brakuje im możliwości zajęć z piłki
@MinnieMouse0: Nie wiem jakie wy macie wyobrażenie o wsi, ale to już nie komuna. Każdy na wsi ma passata i możesz pjotera zawieźć w 20 minut do miasta na naukę gry na gitarze. Orlików to po 12 na jedną wieś. Do szkoły autobusy mieliśmy o 6.20 więc nie taka kicha. Dużo dzieci jeździło z rodzicami, którzy jechali do pracy do miasta. Ludzie to nie Syberia, że wioski i miasta są oddalone