Wpis z mikrobloga

Wiecie jak wygląda miasto z mojej perspektywy gdzie całe życie żyłem na wsi?

Dla mnie miasto to smutny widok, bardzo szary, ludzie siedzą w betonowych klatkach jak kury na grzędzie, są hodowani by pracować, płacić i umierać

Wszędzie dookoła nich jest tysiące innej podobnej szarej masy, która chcę się wyróżnić od szaraków robiąc sobie tatuaże, kolorowe wlosy, kolczyki czy dziwny ubiór przez co wyglądają komicznie

Nigdy nie chciałbym zamieszkać w bloku na stałe
#przegryw #przemyslenia #wies #miasto #tatuaze #depresja
H.....s - Wiecie jak wygląda miasto z mojej perspektywy gdzie całe życie żyłem na wsi...

źródło: comment_dhRHHOWhW7kF0rhFA0bJHmbGj7q5esdr.jpg

Pobierz
  • 81
@ZupaPierwotna No to tak, czyli ty jesteś normalnym człowiekiem natomiast twoi koledzy z pracy to kury które żyją by płacić podatki. Czyli ty ich nie płacisz czy co? XD To akurat strasznie głupie, szczycić się że się mieszka na wsi i nie uczestniczy w tym miejskim wyścigu szczurów podcas gdy po prostu musi sobie jakoś usprawiedliwić przed sobą 3 godziny dziennie w samochodzie i korkach i siedzenie w zimnym domu.
Mieszkaj sobie
@Helsantonio_Montes: zależy, w jakim mieście się mieszka. Mieszkałam na wsi przez jakieś 18 lat, potem przez kilka w mieście i znów wróciłam na wieś. I szczerze mówiąc miasta mi brakuje. Może to też kwestia tego, że moja obecna wioska jest nudna do potęgi, ale im dłużej myślę tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że to wszystko jedno. Co jakiś czas jeżdżę do Gdańska i przyznam, że w Gdańsku mieszkać nie chciałabym,
Dla mnie miasto to smutny widok, bardzo szary, ludzie siedzą w betonowych klatkach jak kury na grzędzie, są hodowani by pracować, płacić i umierać

Jak jakiś cytat z książki
@sad_pepe: A ja się nie zgodzę. Od urodzenia mieszkam na wsi. Tylko że to nie jest zabita dechami dziura a w tej chwili to właściwie małe miasteczko bo dużo ludzi z dwóch pobliskich miast się sprowadza. Mój dom jest dodatkowo na uboczu, mam ciszę, spokój, świeże powietrze, ogromne podwórko, ogród w którym mam dużo warzyw i drzew owocowych. Jak chce jechać na jakiś koncert, do kina to biorę auto i jadę.