Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki, pomóżcie :-)

Co za owad tak gryzie? Ma ktoś pomysł? Wewnętrzna strona ręki, ale także na zewnątrz dłoni. Szczególny dyskomfort powoduje ostry napadowy świąd. Ktoś coś poradzi? Co to za cholerstwo i co na to pomoże?

#medycyna #owady #toksykologia #entomologia #pytanie #pytaniedoeksperta
Intelektualista - Hej Wykopki, pomóżcie :-)

Co za owad tak gryzie? Ma ktoś pomysł?...

źródło: comment_SyjTq22qTdltO0fDD6bclxWljx9yrQCj.jpg

Pobierz
  • 58
@Intelektualista: Niestety taka ścieżka pogryzień to pluskwy. Moja była miała z tym problem w akacemiku. Działaj szybko - szukaj pluskiew w zakamarkach łóżka i w pobliżu łóżka (chociaż cholery ciężko znaleźć), najlepiej wszystkie tekstylia prać w 60 i więcej stopni a łóżko i wszystkie zakamarki urządzeniem do czyszczenia gorąca parą. Rozmnaża się to cholerstwo na potęgę i bardzo trudno sie ich pozbyć
fallout444 - @Intelektualista: Niestety taka ścieżka pogryzień to pluskwy. Moja była ...

źródło: comment_WeJ5u7dG491gkYvegfsvGqWTYztyQelf.jpg

Pobierz
@Intelektualista: Zgaś światło, latarka w rękę i szukasz po wszystkich szczelinach łóżka, w rogach i w listwach przy ścianie. Jeśli zobaczysz chociaż jedną, to znaczy, że jest ich więcej i musisz działać szybko. Ekipa albo na własną rękę. Polecam ekipę i gaz, sam po 2 tygodniach i kupie pieniędzy na chemię dałem sobie spokój. Ekipa wchodzi, rozpyla gaz, Ty na 24h out z mieszkania, wracasz, sprzątasz i spokój.