Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki, pomóżcie :-)

Co za owad tak gryzie? Ma ktoś pomysł? Wewnętrzna strona ręki, ale także na zewnątrz dłoni. Szczególny dyskomfort powoduje ostry napadowy świąd. Ktoś coś poradzi? Co to za cholerstwo i co na to pomoże?

#medycyna #owady #toksykologia #entomologia #pytanie #pytaniedoeksperta
Intelektualista - Hej Wykopki, pomóżcie :-)

Co za owad tak gryzie? Ma ktoś pomysł?...

źródło: comment_SyjTq22qTdltO0fDD6bclxWljx9yrQCj.jpg

Pobierz
  • 58
@marfiusz: @Pazdzierz: moja kobita czyta Wasze posty i jej odbija :-) (szczególnie Twoje Pazdzierz ;-)) Ale dzięki za rady i dokumentację - wiem, że z dobrego serca piszesz. Najgorsze że coś się mojej różowej przypomniało - że miała takie kilku tygodniowe ślady od pogryzień na rękach, ale to było W ZESZŁYM ROKU... Czy możliwe że mamy jednego takiego #!$%@? co pogryzie i mu to starcza na kilka miesięcy?
@Intelektualista może spróbuj ściągnąć albo rozebrać listwy podłogowe? U nas już po zdjęciu zaślepki do kabli pokazały się niezłe okazy, nie mówiąc już całkiem o szczelinie między panelami a ścianą. Te małe #!$%@? urządziły sobie tam autostradę między sypialnią a salonem, skutecznie się kryjąc przed namierzeniem.
Te małe #!$%@? urządziły sobie tam autostradę między sypialnią a salonem, skutecznie się kryjąc przed namierzeniem.


@marfiusz: ( )

Ale tak serio to masakra... Mam w domu kolejkę remontową - za listwy wezmę się po oknach. Natomiast w zaślepce sprawdzałem - czysto... Dzięki za wskazówki.
@Pijokot: A co masz podobnie? :-) Pluskwy od sąsiadów. Okazało się że pod nami jak i nad nami mają problem. Z A J E B I Ś C I E po prostu. Co się dało uszczelniłem, ale one potrafią wejść choćby szczeliną w kołku rozporowym wiszącym na karton-gips. Wydałem duże pieniądze na dezynsekcję - niepotrzebnie bo nic już nie znaleźli. Czyli ten jeden osobnik to jedyny jaki na dany moment był