Wpis z mikrobloga

@pijanypowietrzem: napisałeś, że 50 zł to słaby prezent, bo rodzice ci powiedzieli inaczej. Co wciąż nie jest odpowiedzią na to, dlaczego to słaby prezent. Nie jestem trollem, zadaję pytania. A to, że irytuje cię fakt, iż nie znasz odpowiedzi, nie znasz swoich motywacji i nie wiesz dlaczego robisz, jak robisz, to nie moja wina.
  • Odpowiedz
@nama: u mnie było wesele bez żadnego wodzireja, dj, nawet bez profesjonalnego fotografa :P 40 osób, najbliższa rodzina :) super atmosfera, były i tance hulance i długie rozmowy, luźno, miło, sympatycznie :) czasem na czyichś weselach mam krótkie ukłucie, ze nie miałam takiej pompy, ale po chwili stwierdzam, ze młodzi w sumie nie wyglądają jakby się najlepiej bawili :P
  • Odpowiedz
My zapraszalismy osoby, które nie mialy kasy ale chcieliśmy, zeby byly z nami. Jednak nikt z nich sie nie pojawil mimo, ze jasno dalismy do zrozumienia, ze na kase nie liczymy. Dodatkowo bylo kilka kartek z zyczeniami bez podpisu i tam byly najmniejsze kwoty typu 50 zl. Ludzie sie tego wstydza niezaleznie od podejscia pary mlodej i nie wytłumaczysz calemu swiatu, ze to głupie. ¯\_(ツ)_/¯
Protip: po weselu wysypac cala kase w
  • Odpowiedz