Wpis z mikrobloga

@PanHagrid no sama 8 to była porażka z tym metrum i ukrytym wszystkim co potrzebne do normalnej pracy, 8.1 trochę naprawiło.
Ale stabilność powyżej windows 7 i tak leży :/
  • Odpowiedz
@PanHagrid no dalej są poukrywane, dodali te nowe settings w których nie ma połowy rzeczy i trzeba na około wchodzic do starego Control panel (dobrze że go zostawili...) I dopiero tam ustawiać.

No a problemy ze stabilnością to normalne... 8/10 raz na miesiąc przynajmniej mi crashnie, gdzie 7 to co najwyżej miała problem jak miałem fizycznie uszkodzony ram xD a tak to nigdy ani 1crasha.

Teraz to muszę uważać by przypadkiem nie
  • Odpowiedz
@GotoFinal: przecież wszyscy używają tylko panelu sterowania, bo łatwiej się do niego dostać

8 jest stabilniejsza i szybsza, benchmarki potwierdzają, przez kilka lat z 8 miałem max 2 bluescreeny
  • Odpowiedz
@xandra: Dla mnie korzystanie z czystej 8 (na uczelni, poza nią nigdy nie trafiłem na ten system) było katorgą - ciężko było mi znaleźć coś, czego potrzebowałem (choćby taka pierdoła, jak wyłączenie systemu). 8.1 naprawił sprawę i dało się normalnie korzystać z systemu bez narzekania na cokolwiek.

No a problemy ze stabilnością to normalne... 8/10 raz na miesiąc przynajmniej mi crashnie, gdzie 7 to co najwyżej miała problem jak miałem fizycznie
  • Odpowiedz