Wpis z mikrobloga

@PanHagrid: a ja przez 6-7 lat windowsa 7 miałem z 4 z czego 3 spowodowane fizycznym uszkodzeniem ramu...
Szybsza? niezbyt. Tak samo 10. Sprawdzałem nawet jak sobie radzą na słabszych wirtualnych maszynkach, 7 najstabilniej i najmniej zjadała oraz pozwala się najlepiej zoptymalizować dalej wyłączając resztę zabawek. 10 po instancji na słabym laptopie... przez tydzień był nieużywalny bo ciągle coś indexowało w tle xD a potem dalej działało jak gówno, wgrałem tam
@n4zarh: ja mam dar do znajdowania problemów ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak istnieje jakaś aplikacja opisywana za "Stabilną" dla mnie na pewno jest tam przynajmniej 10 irytujących bugów. Jakoś zawsze z wszystkiego korzystam inaczej niż inni xD
I potem tylko nie rozumiem jak ktoś może mówić że takie aplikacje jak Spotify, Slack czy discord działają dobrze - bo często tak słyszę, a dla mnie to 3 najmniej
@GotoFinal: w teorii z założenia 10 jest dla nowszego sprzętu, co za tym idzie lepszego, nie wiem co masz na myśli mówiąc o słabszym sprzęcie i jakie wirtualki testowałes

przy teście komputera za >2 tys. jestem pewien, że lepiej będzie działać 10, od normalnego użytkowania, przez gry do renderowania video

dobra, to z usługami się zgodzę :(

menu w 8 jest świetne, np. od 8 w górę wyszukiwanie plików jest tak
@PanHagrid no ja nigdzie nie mam zamiaru wpisywać pierwszych liter, ważne apki mam na pasku, reszta przypięta w starcie - w 8 jest to do dupy na nowym oaskuy, w 10 poprawili. Więc wszystkie mam dostępne w 1 max 2 kliknięciach, a te najważniejsze czyli pierwsze 10 mogę odpalać skrótem. Indexowanie to pierwsza usługa która wywalam bo i tak nie używam wyszkuwiarki - a przy moim dziwnym użyciu indexowanie potrafilo brać po
@GotoFinal: ani razu nie poleciał mi Spotify na Windzie, ani razu nie poleciał mi Slack na OSX, więc naprawdę nie widzę problemów :D

@bolczan: Microsoft też nie był gotowy, o czym świadczy fakt że W7 ma mniejsze wymagania, a wyglądał i działał tak samo lub lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n4zarh: tutaj nie mam namyśli crashów tych aplikacji, tylko tego jak działają :D
Spotify:
- Dodawanie lokalnej muzyki na apce windowsa to czysta magia, muszę usuwać lokalne pliki cache, przenosic całą lokalną muzykę itd - mam gdzieś całą własną 7 punktową instrukcje by dodać 1 piosenkę, ale ostatnio chyba juz poprawili trochę.
- Jak zapomnisz dodać (do lokalnej mp3) obrazka to na andku zamiast pokazać typowy brak zostaje obrazek z poprzedniej