Wpis z mikrobloga

@cojaczytam21 widocznie używam mocniej, z dual core to ja bym umarł, ja czuję różnice między pracy na baterii bez turbo boost vs na kablu i już wtedy potrafię się denerwować :D
Jednak same developerskie rzeczy w tym ostatnio trochę gamedev amatorski.
@cojaczytam21 no zwyczajnie gownanie działa procek cały czas pracuje, laptop prawie nigdy nie wyłącza wentylatorów, zużycie ramu kilka GB na start i potem brakuje i tak cały czas. A kilka zmian i jest normalnie 0% mobilnego procka.
@GotoFinal: u mnie był problem z prockiem bo platforma ochrony non stop coś mieliła mimo wyłączenia, jeśli mam na coś narzekać w tym systemie to na ten syf, jakoś to 'zhakowałem' i jest spokój a u ciebie jak to było?
@GotoFinal: Jezu, jakie #!$%@?. "Nie mam Maca, bo nie podobają mi się w nim wentylatory". Stary, Ty chyba nigdy nie miałeś Samsunga - wentylator pracuje cały czas, hałasuje jak naddźwiękowa maszynka do mielenia mięsa, ale laptop cały czas jest gorący. "Nie lubię..." - tak, to wiele znaczy.

Poza tym niewiele jest laptopów, które mają 32GB ramu, a znaczna większość z nich waży ponad dziesięć kilo. Chyba nie o to chodzi w
@mecenas_z_piaseczna:

Nie mam Maca, bo nie podobają mi się w nim wentylatory

Ale ja mam maca, niestety...

Stary, Ty chyba nigdy nie miałeś Samsunga - wentylator pracuje cały czas, hałasuje jak naddźwiękowa maszynka do mielenia mięsa, ale laptop cały czas jest gorący.

A co mnie to obchodzi?

Poza tym niewiele jest laptopów, które mają 32GB ramu, a znaczna większość z nich waży ponad dziesięć kilo.

Prawie każdy nowy 15 calowy lapek