Wpis z mikrobloga

@Speeedy: no i teraz się muszę rozpisać na kilka stron :D Dobrze że testy robie to masa kompilacji w tle i wolnego czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
No zaczynając od samego macbooka pro jako sprzętu:
- Grzeje się strasznie, wiatraczki załączają się dopiero jak laptop już parzy.
- A jak się załączają to napierdzielają tak że słychać w pokoju obok.
- Touchbar do devu to porażka, ale
tego nie da się doprowadzić do stanu "czystości"


@sanszopansa: ale można próbować, na githubie są programy co wywalają większość syfu i te ich analityki/śledzenia, potem zmiana kanału aktualizacji na ten dla firm (byś nie dostał nowego feature który uwali 20% komputerów xD zanim do ciebie dojdzie to już naprawią) potem jeszcze ręcznie usługi przeglądasz, scheduler + jak chcesz więcej to polityki.
No i może 7 to to nie jest, ale działa
@sanszopansa: hyym, nie wiem czy by to mogło naruszać coś, te aplikacje nie robią niczego specjalnego - nie modują systemy, tylko tylko pakiet skryptów - więc to robi to co można zrobić samemu w ustawieniach i konosli, tyle że tego jest masa
@GotoFinal: długo wzbraniałem się przed 10 bo uważałem, że 7 jest tak zajebista, że w ogóle 10 nie jest mi do nieczego potrzebna.. przyszedł taki dzień, w którym chciałem pograć w Forza (Horizon chyba), ale działała tylko na win 10. Pomyślałem, że pobiorę 10 przy okazji przekonam się na własnej skórze jaki to system, najwyżej wrócę do 7. Nie wróciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od kiedy zainstalowałem
@Idesiku_Nago: to z uzywania praktycznego dzialal swietnie i stabilnie, a robilem z systemem rozne cuda w trakcie studiow IT. Za to slyszalem ze windows 7 to byla najwieksza padaka, na najtanszych laptopach z marketu ledwo chcial dzialac i zamulal juz na starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)