Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej wszystkim.
3 miesiace temu zerwał ze mną chłopak. Nikt nikogo nie zdradził, powodów było kilka - kłótnie itd.
Od tego czasu mieliśmy minimalny kontakt. Kilka razy ja do z Niego napisałam, on do mnie dwa razy. Były to rozmowy " co u Ciebie słychać." itd.
Teraz kiedy pisaliśmy, ciągle mi mówił że chce żebym go znienawidziła, bo ma wyrzuty sumienia że tak mnie zranił. Powiedział że sam nie wie jaka w tym logika, ale nie może znieść że cierpię. (ja mu nic nie pisałam że cierpię - on po prostu zna mnie bardzo dobrze)
Powiem szczerze że ja ciągle za nim tęsknię. I zastanawiam co te jego wyrzuty sumienia mogą znaczyć. Czy jeszcze mu na mnie zależy? Czy on może zechce kiedyś wrócić?
#zwiazki #zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie to on ciągle coś do Ciebie czuje, tylko że pewnie nie jest to miłość, ale po prostu Cię lubi. Wiem z doświadczenia, że gdyby miał Cię w dupie, to nie pisał by takich rzeczy do Ciebie, nawet nie byłoby mu wtedy szkoda jakbyś chciała się ciąć albo inne dziwne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasami nic mu takiego nie pisz, że jak nie będzie
BiałkowyOnkolog: To zależy jak podchodzisz do tego, że on pisze. Zastanów się czy chcesz z nim pisać raz na jakiś czas jak z miłym kolegą, który chce zapytać co u ciebie ale jednocześnie będziesz szukać, spotykać się z innymi niebieskimi czy chcesz aby wrócił. Jeśli chcesz żeby wrócił to polecam ci abyś nie cisnęła, najlepiej o tym nie wspominaj, wyluzuj się, bądź miła i po prostu z nim pisz. Bedzie chciał
@AnonimoweMirkoWyznania: chce żeby wrócił i piszę z nim normalnie bez żadnych wyrzutów, czy zalów. Nic nie wspominam o powrocie. Kiedy piszemy też nie pisze jak za nim tęsknię, gadamy o pracy czy innych pierodołach. To on zaczyna tematy - w stylu jak się czujesz albo czy już mnie nienawidzisz. Nie chcę też za dużo tu o tym pisać, bo niebieski nie ma tu konta, ale boje się że może raz na