Wpis z mikrobloga

Witam szukam odpowiedzi na pewne zjawisko, otóż kiedyś pisałem sennik tak by zapamiętywać swoje sny dokładnie ale nie piszę go już parę lat. A mimo to dobrze je zapamiętuję mogę spamiętać 2-7snów na noc rekord 9 pytanie czy zmęczenie po tym jest normalne? czasami czuję się gorzej zmęczony po śnie niż przed i to nie jest zawsze? możliwe że coś mnie nawiedza od czasu do czasu? Taki wampir energetyczny? Kiedyś praktykowałem oobe oraz ld niestety nie mam już tego spokoju by robić to dalej... czy można się przed tym bronić? Dodam od siebie jako młody chłopak lat 18 przyciągnąłem ducha od rodziny 100km aź do swojego domu nawiedzał mnie dwa tygodnie. A to co widziałem w rejonach moich bliskich do dziś przyprawia mnie o ciary nigdy nie bałem się wracać w nocy bez latarki przez cmentarz w lesie potem las, dziś bym się zastanowił widziałem tyle strasznych rzeczy w tamtym miejscu i to nawet przed zachodem słońca. w lipcu pyknie 24latka i nie chcę tam jeździć trochę się cykam że tak powiem bo pierwszą sytuację jaką tam miałem pamiętam do dziś zjechała się duża rodzina a prześpimy w stodole na słomie miałem z 12lat wstaję rano rano może 4 i w stodole jest tak jakby okno gdzie można z dołu wrzucać siano, wszyscy śpią ja wychodzę popatrzeć a na podwórzu stoi kobieta w czerni z taką siatką czarną na głowie i centralnie patrzy na mnie i zatkało mnie.. aż uciekłem to co widziałem parę lat później to był pikuś przy tej damie :x

#pytanie #ezoteryka #duchy #strach #smierc #psychologia #parapsychologia #bojesie
  • 17
  • Odpowiedz
@gregormin: Tak, zmęczenie po tym jest normalne. Angażujesz się psychicznie w sny, więc twój poranek jest cięższy. 2-7 snów zapamiętanych jest OK, te 9 już trochę mniej OK, bo pamiętasz sny z fazy snu płytkiego, tych faz powinno być tak mniej więcej 6-7 według naturalnego cyklu snu człowieka. Samo LD nie jest szkodliwe, ale jeśli chorobliwie angażujesz umysł w zapamiętywanie snów, to może wywoływać w tobie zmęczenie - w końcu powinieneś
  • Odpowiedz
@lenvrt: Zależy co masz na myśli wg moich doświadczeń działa tak że możesz wyjść faktycznie z ciała i widzieć swoje ciało śpiące, udało mi się nawet wyjść na podwórko ale to moje doświadczenie nie mogę dać 100% komuś. Dla mnie osobiście to była ciężka praca nad samym sobą i nie powiem że łatwo mi to przyszło a niektórym łatwo przychodzi co człowiek to inaczej :)
  • Odpowiedz
@spike200: od oobe odpoczywam dobre parę lat, od zjawisk paranormalnych będzie 5-6 nic mnie nęka u mnie w dom. Z ld jest inaczej ale nie wiem czy sam już tak mam potrafię obudzić świadomość w śnie. Idę w kimę i mam sen i jest jakiś myk naglę budzę świadomość i wiem że jestem w śnie ale to bardzo rzadkie zjawisko
  • Odpowiedz
@gregormin: LD nie jest rzadkie ani wyjątkowe, to jest umiejętność do opanowania w dosyć krótkim czasie, nawet w jedną noc, niektórzy potrafią to robić w każdą noc gdy się na tym zafiksują i to jest OK. Ja pisałem o tych duchach i tym zapamiętywaniu snów na siłę. To jest trochę bardziej poważne i serio - po prostu przeanalizuj to sobie, prześpij się z tym tak na serio i tyle.
  • Odpowiedz
@lenvrt: czy ja wiem? straszniejsze rzeczy widziałem w realnym świecie, najważniejsze to pokonać strach a to nie lada wyczyn mówię poważnie... polecam Robert Monroe - kurs OOBE
  • Odpowiedz
@spike200: Nie zapamiętuję ich na siłe a ld czasami mi samo wpada, duchy? duchy widziałem w jednym miejscu jestem na mapie google określić gdzie je widziałem i nie nic mnie do nich nie ciągnie.. jedynie czuję prawdziwy strach przed kilkoma miejscami i dlatego trzymam się z daleka, czytałem niedawno o wamiparach energetycznych ludziach którzy przez oobe mogą wysysać twoją energię życiową kiedy słodko śpisz...
  • Odpowiedz
@gregormin: No to te energetyczne wapiry. Tak przemyśl sobie i zastanów się czy to się trzyma kupy, po prostu. To jest jedna z wielu, wielu bajek dla młodych ludzi, szkoda byś był tą starą babą, co ją rażą prądem w takim młodym wieku. To jest takie bajlando, nie daj się wkręcić. W LD też mogą cię nie wiem, zgwałcić, dużo jest takich historii. To tylko twój umysł, ty jesteś jego właścicielem,
  • Odpowiedz
@spike200: za dużo wybiegasz nad ja nie wybiegam nad nie jestem człowiekiem który z miejsca się załamuje nad byle #!$%@?ą :) a do tego co czytałem to 95%-97% stron mówi jak się bronić ja zaś czytałem jak atakować... i niestety co do moich obserwacji z oobe może mieć to jakieś odzwierciedlenie
  • Odpowiedz
A to co widziałem w rejonach moich bliskich do dziś przyprawia mnie o ciary


@gregormin: opowiedz. Najlepiej zrób osobny wpis.

Zmęczenie po śnie może wynikać z zewnętrznej ingerencji ale NIE MUSI. Istnieje teoria jakobyśmy przez sen wykonywali jakieś "misje". Przez sen również uczymy się, przerabiamy różne problemy. To pochłania energię.
  • Odpowiedz
Szkoda by było, gdybyś miał żółte papiery w tak młodym wieku


@spike200: nie tak łatwo dostać żółte papiery. Trzeba by mieć skrajne problemy z psychiką i to w połączeniu z niską inteligencją. Gdyby tak dawać żółte papiery wszystkim ludziom z zaburzeniami psychicznymi większość by je miała.
  • Odpowiedz
@spike200: Tak po dłuższym czasie zdałem sobie sprawę że pisanie sennika nie miało mieć na celu zapamiętywania większej il. snów a zapamiętywanie szczegółów a to jest chorobliwie ciężka sprawa zwykle nikt nie opisze zwykłej pierdoły typu kolor firanek, wzór :P
  • Odpowiedz